Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

TÜRKİYE’Yİ BİTİRMEK İSTEYENLER BİTER 11.11.2018 Pazar-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Türkiye dünyanın mihenk taşıdır. Kuyumcular kendisine getirilen mücevheratın ayarını öğrenmek için madeni bu taşla ölçtükleri gibi dünyanın adalet terazisinin ölçüm yeri de Türkiye’dir. Türkiye’nin yönetimi görünüşte ağır hareket ediyormuş gibi görünüyor ama ayağını yere sağlam bastığı gibi geri manevrası yapmıyor. Geri manevra yapmadığı gibi biraz zaman geçtikten sonra Türkiye’nin fersah

fersah ilerlediğini görüyoruz.

Mesela yakın geçmişte Sayın Yıldırım AKBULUT Başbakan iken 1991 yılında birinci körfez savaşı başlamıştı. Amerika uçakları Türkiye’deki üslerde kalkıp Irak’ı bombalayıp geliyorlarmış. Milletin haberi yoktu. Yabancı Ajansların haberi olmuş. Bu durum Sayın AKBULUT’a sorulduğunda;-Öyle bir şey söz konusu değil. Diye cevap vermişti. Ancak on iki gün sonra haberin doğru olduğu ortaya çıktı. Daha sonra Sayın Ecevit Başbakan, Sayın Mesut YILMAZ’da yardımcısı iken Amerikanın yine hava üsleri kullandığı Sayın Ecevit’e soruldu. Sayın Ecevit: “-Böyle bir şey yok” Dedi. Sayın Mesut Yılmaz: “-İsterlerse vermeyiz” diye cevap vermişken; Pentagon Türk hava üslerini kullanma izni verdikleri için Genelkurmaya teşekkür etmişti.

Sayın Yıldırım AKTUNA bakan olarak Atina’yı ziyaret ettiğinde Yunanlı gençler tarafında öldüresiye dövülmüştü, Eli, yüzü ve elbiseleri kan içinde iken Sayın Yıldırım AKTUNA Televizyonda canlı yayında onlara kızmadığını, bunun normal olduğunu söyledi.

Sayın Mesut YILMAZ Başbakan iken Avrupa’ya resmi bir ziyaret gerçekleştirdi. Birde duyduk ki Almanya’da burnunu kırmışlar. Sayın Yılmaz 14-15 yıl geçmesine rağmen hala burnunu kimin niçin kırdığı ile ilgili bir bilgi bize vermedi. Türkiye Cumhuriyetinin Başbakan’ının burnunu kırmak böyle kolay bir iş olmaması gerekir. Sayın Yılmaz Başbakan yardımcısı iken TÜRK TİCARET BANKASININ ihalesinde yolsuzluğun ortaya çıkması üzerine :-Bu işi temizleyin. Ben Çamur üzerine oturmam-diyerek o gün koalisyondan ayrılmıştı. Sayın Yılmaz adı geçen yolsuzlukta yargılanırken dava zaman aşımına uğradı. Sayın Yılmaz aklandığını ve geri siyasete dönme sinyalleri verdi. Çamurun üstüne oturmaz iken bugün çamura saplanmıştır. Kendisi sağlam yerlere dayandığı için hiçbir şey olmamış gibi hareket edebilir.

Bir zamanlar bu ülkeye CHP’nin gelmesine sebep olduğu bir Çekiç güç vardı. Neye geldiği neyi çektiğini büyüklerimiz (!!!) bize söylemediler.Konu Çekiç Güç’ten açılmışken biraz da onun yaptıklarından bahsedelim. Çekiç Güç Henüz Ardahan il olmadan önce Ardahan kaymakamı Çekiç güce bağlı İngiliz askerleri tarafından dövülmüştü.

Çok geçmeden bu ülkenin sahipleri iktidara geldiklerinde akabinde amerika bizi hizaya getirmek için israil haydut devletini GAZZE’ YE insanî yardım götüren Türk gemisi “MAVİ MARMARA’YA” operasyon düzenleyerek 9 silahsız insanımızın Şehid ettirmişti. Türkiye o gün hemen deniz ve hava kuvvetleriyle saldırıya geçmişken işin kötü olacağını anlayan amerika hemen devreye girerek işi barışçı yollarla çözmeyi önerdi.

İçerideki muhalefet sözde AK Parti iktidarını düşürmek için dışarıdaki düşmanlarımız hemen işbirliği yaparak AK Parti ve onun doğal liderine saldırmaya başladılar.

Hele Sayın cumhurbaşkanımız başbakan iken Davos toplantısında israil cumhurbaşkanına “ONE MİNUTE= BİR DAKİKA” Diye konuşmaya başlayınca bütün dünya buna şaşırdı. Bizdeki batılı uşakların tasmasız tasmalıları hemen kalemlerini eline alarak; “Biz şimdi bittik amerika bunu not etti. Çok yakın bir zamanda Türkiye’de büyük kriz başlayacak” gibi felaket telalığı yaparak korkudan yüzlerinin renkleri değişti. O gecenin sabahında bizdeki bütün gazetelerin başlıkları bende saklı. Hepsi bu ve buna benzer başlıklar atmıştı. Bir tek Yunanistan’da çıkan ve aynı zamanda televizyon kanalı da bir Yunanistanlı gazeteci delikanlı bir şekilde Sayın Başbakanımızın Davos’taki çıkışı hakkında; “…Bütün dünyanın hayal edip söylemek isteyipte söyleyemediğini söyleyen adam” Diyerek dik duruşunu ortaya koymuştur.

Arkasında 24 Haziran 2018 Haziran Pazar günü yapması planlanan Cumhurbaşkanlığıyla milletvekili seçimlerinde başta almanya olmak üzere bütün avrupa devletleri daha önce izin alınmasına rağmen Sayın cumhurbaşkanımızın gidip orada konuşma yapmasına izin verilmemiştir. Üstüne üstlük telekonferans yoluyla da konuşmasına izin verilmezken aynı almanya PKK’nın sözde lider kadrosundaki teröristi PKK’nın yaptığı mitingde telekonferans yoluyla katılarak konuşma yapmıştır. Onların gayesi Sayın Erdoğan’ı bitirmekti. Ama Erdoğan’ı bitirmeye çalışan alman başbakanın 5 ay geçmeden kendisinin bittiğini gördük.

Arkasında CIA ve MOSSAD’ın planlamasıyla Suudi Arabistan (Pardon Suudi amerikistan) kendi vatandaşı Cemal Kaşıkçıyı Türkiye topraklarında katlederek sözde Türkiye’yi ve özellikle de Sayın Erdoğan’ın İslam ülkelerindeki prestijini sarsmak istediler. Ama bu planda acemi EYP patlayıcı madde yaparken elinde patlayıp yapanı parça parça ettiği gibi bu da hem Suudi Arabistan (Pardon Suudi amerikistan)’ı, hem amerikayı hem de israili mahvetti.

Ya siz kimsiniz ki Peygamberimiz (SAV) bizzat methettiği bir milleti kendi küçük aklınızda mahvetmek isteye kalkıyorsunuz. Hele israil daha Mavi Marmara gemisine düzenlediğin askeri saldırının arkasında Türkiye’de dilediğin özür sebebiyle yüzünde meydana gelen kızarmışlık geçmemişken şimdi kalkmışsın Türkiye’ye operasyon çekiyorsun?

BURADA BÜTÜN DÜŞMANLARA SESLENİYORUM! TÜRKİYE’Yİ BÖLMEK PARÇALAMAK VE BİTİRMEK İÇİN KİMSE PLAN YAPIP HAREKETE GEÇMESİN. TÜRKİYE’Yİ BİTİRMEYE YÖNELİK PLAN YAPANLAR KENDİLERİ BİTİR. VALLŞAHİ DE BİLLAHİ DE TALLAHİ DE BAŞAMAYACAKSINIZ. TEK TEK DEĞİL İSTERSE TOPUNUZ GELİN. ZATEN 15 TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN HEP BİRLEŞTİNİZ. TOPTAN SALDIRMAYA BAŞLADINIZ. BAŞARABİLDİNİZ Mİ? İNŞALLAH RESİMİZ ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA OKULLARA AHİRETE VE ŞEHADETE HAZIRLAMA DERSİNİ DE ÇOCUKLARIMIZ OKUMAYA BAŞLARSA İNŞALLAH BAŞARAMAZSINIZ. SELAM VE DUA İLE.