Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

CEMAL KAŞIKÇI’NIN KATLEDİLME HADİSESİ BASİT BİR OLAY OLARAK GÖRÜLEBİLİNİR Mİ? 12.01.2019 Cumartesi-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

1961 yılından beri gazete okur, daha sonra radyo dilerdim. Televizyon çıktığından beri de televizyon izler gazete okumaya devam ederdim. Hele 1970 ile 80 yılları arasında yakın akrabamız büfe işletirdi. .ona yardım ederdim. Bir tarafta yardım ederken diğer taraftan da günlük gazete ve haftalık dergileri takip ederdim. Aynı zamanda 196 ile 1980 yılları arasında öğrencilik yıllarında Tarih okuduk.

Bu süre içinde tarihte şahit olduğum en büyük katledilme olayı Kazıklı voyvoda denilen rezilin Osmanlı

elçilerini kazığa oturtma olayını okumuştuk. Üzerinde bunca zaman geçmesine rağmen hala ona karşı içimdeki kin ve öfke geçmiş değildir.

Hayatımda bazen okuduğum bazen de bizzat yaşanmasına şahit olduğum olaylar vardır ki bu durum karşısında çoğumuz “SÖZÜN BİTTİĞİ YERDİR” derler. Eminim ki sizde bu olayları hatırladığınızda söyleyecek kelime bulamayacaksınız. Kelimeler sizin de boğazınızda düğümlenecektir. Benim bunlardan daha öteye söyleyeceklerim şunlardır: Erkekliğimden utandığım, utancımı anlatacak kelimeleri yazacak harflerin olmadığını; başımı kaldırıp karşıya bakamadığım anlardır.

İşte Sırplarla Bosna- Herseklilerin savaşı sırasında Müslüman kadınlara zorla tecavüz ettikten sonra karşılarına geçip; “Siz Müslümansınız. Çağırın Allah’ınız sizi kurtarsın. Çağırın Müslümanlar gelip sizi bizim elimizden kurtarsın” demişlerdi.

Ondan sonra amerika ile 63 ülkenin 2003 yılında Irak’a demokrasi getirmek (!!!!) için Irak’a saldırdığı zaman düşman askerleri on binlerce kadın ve kıza tecavüz etmişti. İşte bunlardan Ebu Gurayb cezaevinde tecavüze uğrayan kadınlardan biri de 14 yaşındaki Şule kızımızdı. Şule kızımız biz Müslümanlara şöyle sesleniyordu;

“SİZ EY MÜSLÜMANLAR SİZ BİZİ KÂFİRLERİN İŞGALİNDEN KURTARMADINIZ. ONLARIN ASKERİNİN BİZE ZORLA TECAVÜZ ETMESİNİN ÖNÜNDE GEÇMEDİNİZ. Şimdi amerika askerleri bize herkesin önünde zorla tecavüz ediyorlar. HİÇ DEĞİLSE BU CEZAEVİNİ BOMBALAYINDA BİZİ BU ZULÜMDEN KURTARIN…” Diye devam edip giden bir mektubu vardı. Bize “Ey uyuyan ümmet uyumaya devam bakalım” demişti. İşte bu mektup yayınlandığı zaman insanlığımdan bir defa daha utandım.

Filistin’de başına bomba düşen baba, Kolu israil askerleri tarafından taşla vurularak ezilen 12 yaşındaki Muhammed Durra, Somali’de bir bardak su arayan çocuk ile Sri Lanka’da açlıkla boğuşanları, Suriye’de bombaların insanüstüne yağmur gibi yağdığını, bu bombaların yine sözde bir İslam ülkesi tarafından atıldığını gördükçe erkekliğimden utanıyorum

Filistin’de başına bomba düşen baba, Somali’de bir bardak su arayan çocuk ile Srilanka’da açlıkla boğuşanları televizyonda gördükçe bir daha kendimden utanmıştım.

Sözde Müslüman olduklarını ülkesinde şeriatla idare ettiğini; haftada birkaç tane insanı suç işledi diye suçuna göre kimisine idam kimisine de had cezası uygulayan Suudi Arabistan Pardon(Suudi Zulümistan) da 2 Ekim 2018 Salı günü evlenmek için aynı ülkenin İstanbul Başkonsolosluğuna bir belge almak için gidiyor. Ve gidiş o gidiş oluyor. Adam oradan bir daha çıkamıyor. Kendisi çıkamadığı gibi cesedi bile çıkmıyor.

Mekke müftüsü Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeysi 18 Eylül 2017 tarihinde verdiği fetvada Peygamberimizin hanımlarından birisi Yahudi olduğunu ileri sürerek israil ile akraba olduklarını dolayısıyla israil ile savaşmanın caiz olmadığına dair fetva vermişti.

Tabi bu fetva israil ile göbekte bağlı olan Suudi Arabistan Pardon(Suudi Zulümistan) krallığının gönlünü hoş tutmak için kalbe göre şerbet verilme hadisesinden başka bir şey değil ve bu fetvanın İslam dininde yeri yoktur. Dolayısıyla biz diğer Müslümanlara göre yok hükmündedir.

Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeysi acaba hiç suçu olmadığı halde Cemal Kaşıkçı’nın dünyada eşi ve benzeri görülmemiş başka örneği olmayan bir şekilde öldürülüp cesedinin parçalanıp saklanması karşısında nasıl bir fetva verdi. Ben duymadım. Çünkü böyle bir fetva vermesi imkan dahilinde değildir. Mekke savcısı Cemal Kaşıkçı’yı böyle hunharca katledenlerden 5 hakkında idam istediğini haberlerden öğrendik. Diyelim ki hakkında idam istenenler idam edildi. Gerideki 12 kişi ne olacak? Bu 5 kişi öldürürken 12 kişi bunu mu seyretti? Diyelim ki Mekke savcısı görüşünü değiştirdi geri kalan 12 kişiyi de idam etti. Mesele biter mi? Bu ekibin bu hunharca katliamı yapması için kim izin verdi? Esas suçlu onlar değil mi?

BRE MELUNLAR! SİZİN CEMAL KAŞIKÇI VAHŞETİNİ İŞLEMENİZ BANA DEDENİZ EBU LEHEB’İN SÜMMEYE’Yİ ŞEHİD ETMESİNDEKİ VAHŞETTEN DAHA BÜYÜK BİR VAHŞETTİR. EBU LEHEB MÜŞRİKTİ. AMA SİZ MÜSLÜMANSINIZ. BUNUN VEBALİNİ BU DÜNYADA VERSENİZ BİLE KIYAMETTE EBEDİ CEHENNEME DÜÇAR OLACAKSINIZ. İSLAM ÂLEMİNDE DE BU VAHŞETLE İLGİLİ SUUD KRALLIĞINI TÜRKİYE DIŞINDA KINAYAN DEMEÇLER BİLE VERİLMEDİ. SELAM VE DUA İLE DERKEN “ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM DİYORUM.