Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

POYRAZIN KARI ERİTTİĞİ GİBİ FETÖ DE MİLLET İTTİFAKINI ERİTİYOR 26.2.2019 Salı-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Fetö gibi silahlı terör örgütleri masonvari çalıştıkları için bir yere sızmayı hedefledikleri zaman sızmadan önce orayı karıştırırlar. O ve benzeri örgütler kargaşa çıkarırlar. Kargaşa esnasında bir yolunu bulup oraya girerler. Girdikten sonra ayrık otu gibi yavaş yavaş genişleyerek oradaki idareyi ele geçirirler.

Fetöcüler masonvari çalışmalarını yapıp hedefledikleri kuruma girdiklerinde o kurumun tepesindekilerin haberi çoğu zaman olmaz. Fetö silahlı terör örgütü ta baştan beri PKK ile iç içe çalışıyordu ama PKK’nın alt

kademesindekilerin bundan haberi yoktu. PKK’nın alt kademesindekilerin haberi Kobani olaylarından sonra olduğu için kurban eti dağıtan Yasin Börü ve arkadaşlarını hunharca katlettiler. PKK’lılar baştan itibaren kendi içindeki MİT ajanlarının listesini alırken bu listenin nereden ve kimler tarafından geldiğini araştırmadan o ajanları etkisiz hale getiriyorlardı. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Fetö silahlı terör örgütü Doğu ve Güneydoğuda örgütlenmek için PKK terör örgütünün üst düzey yöneticilerine büyük miktarlarda dolar verdiği haberleri de yayılıp duruyordu.

Fetö silahlı terör örgütü bir taraftan PKK’nın içine sızarken diğer taraftan hem CHP, hem de MHP’nin içine sızma hareketine devam ediyordu. Fetö silahlı terör örgütünün militanlarının büyük bir kısmı devletin iletişim sağladığı birimlerde çalışıyorlardı. İletişim ellerinde olduğu için askeriyeye yerleşip kadrolaşmak için önce Ergenekon, Balyoz, Eldiven, Ay ışığı gibi hayali örgütler kurarak askeriyenin kilit noktalarında çalışan ve kendilerinden olmayanları derdest ederek orduda attırdılar. Aynı şeyi Emniyette de uyguladılar. Ve büyük başarı elde ettiler.

Fetö silahlı terör örgütü KASA-MASA VE NİSA’YI iyi kullandı. İşe AK Partide başladı ama bir iki milletvekili dışında bir şey yapamadı. İktidarı tesviye edemeyeceğini anladığı için muhalefete yöneldiler. Nabza göre şerbet verdi. Aşağı düşürecekleri uydurma seks kaseti hazırlayıp el altında indetnette yayınlattı. Bu kasetler sebebiyle yılların politikacısı CHP genel başkanı Deniz Baykal’ı bile tongaya düşürüp yerine Kemal Kılıçdaroğlu’nu getirdiler. Böylece CHP’yi ele geçirdiler. CHP’nin tepesini ele geçirdikten sonra MHP’ye yöneldi. MHP genel başkanı sağlam karaktere sahip olduğu için işe genel başkan yardımcılarına seks kaseti hazırlayarak istifalarını sağladı. Şimdi İyi partide olanları MHP liderine karşı kışkırtıp partiyi kongreye zorladılar. Sayın Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı köşkünde, Başbakan Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli ve MİT müsteşarı Hakan Fidan ile bir toplantı yaptı. Bu toplantıda Fetö silahlı terör örgütünün çalışma şekli anlatılınca Sayın Devlet Bahçeli bu sinsi aşağılık adi örgütün gayesine ermek için her şeyi yapacağı anlaşıldı.

MHP lideri ne kadar dik dursa da partisinde KASA-MASA VE NİSA yanlıları ayrıldı ve yeni bir parti kurdular. Fetö daha önce CHP ve HDP’nin içine girdiği için şimdi muhalefetin bu üç partisini kendine hizmet etmeye muvaffak oldu. Kendi mecrasında sapan bu partilerin içinde CHP Kemalist çizgiden ayrıldı. Kemalist çizgiden ayrılan CHP hızlı bir şekilde HDP’leşiyor. Yani Kandil CHP’yi HDP’leştirdi. Türkiye’nin çıkmazlarından birisi de gerçek manada sol fikri savunan bir sol parti olmayınca iktidarın alternatifi de olmuyor. Onun için Türkiye’de 17 seneden beri AK Parti alternatifsiz iktidar oldu. Bu da ister istemez iktidarda rehavete sebep oluyor. Güçlü iktidarlar ancak güçlü muhalefetlerle olur. Başta CHP olmak üzere Millet ittifakını oluşturan diğer partilerin devleti yönetecek ne planları ne de projeleri var. Onların tek hedefi yalan iftira ve hakaretlerle AK Parti ile MHP’yi iktidardan düşürmek için çabalıyorlar. Milletimiz de bunlara itibar etmiyor.

31 Mart seçimleri uzlaşmaması gerekenleri zorla uzlaştıran bir seçimdir. Bu seçim sırasında millet ittifakını oluşturanlar bu işi kendi iradeleriyle yapmadılar.

CHP ile HEP son zamanlarda marjinalleşti. Dünyadan solun yenilmesinden sonra sol boşlukta kaldı. PKK gelişen duruma göre hızlı pozisyon alan bir örgüttür. Dolayısıyla bir taraftan sözde Kürtleri temsil etmeye çalışırken diğer taraftan ulusal solculuğu temsil ediyor.

Böyle olunca ne Kürtleri ne de solculuğu temsil edebiliyor. Şuanda PKK cami ile kilise arasında dolaşan beynamaza benziyor.

Türkiye’deki İslami hareketin asıl damarını AK Parti temsil ederken milliyetçilik damarını da MHP temsil ediyor. Türk milliyetçiliği ırka dayalı bir milliyetçilik değildir.

Dinin esası şu üç kelimeden ibarettir: Halıka tazim mahlûka şefkat ve Güzel Ahlak orucu Allaha tazim için yaparız. Zekâtı mahlûka şefkattir.

Havuzun suyunu çalkalamakla şu çoğalmaz çoğaltmak istiyorsak Kentsel dönüşümden önce Gençsel dönüşüme ihtiyaç vardır. Ahlaklı toplumların kanunlara ihtiyacı yoktur. Ahlaksız toplumlarında kanunlara ihtiyacı yoktur. Bu işler vakit adamıyla olmaz. Vakıf adamıyla olur. Bu işler Hasbilerle olur. Hesabilerle olmaz.

Kaynayan kazan kapak tutmaz. Bir muhterem büyüğümüz CHP’ye yönelik bir konuşmasında şöyle bir tespit yapmıştı: "Onun zurnasının peşrevi olmadığını öteden beri biliyoruz. Ancak dilinin akortsuz, kelamının ayarsız, üslubunun patavatsız ve siyaset denizinde pusulasız rotasız seyreden gönül kayığının delik olduğunu da bu vesileyle görmüş bulunuyoruz" dedi. ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN. SELAM VE DUA İLE.