Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

CHP’NİN SEÇİM HİLELERİ NE İLK NE DE SON 4.4.2019 Perşembe-Yüreğir/ ADANA

PDFYazdıre-Posta

Seçimlerde şantaj, oy çalma sandıklara hile karıştırma işinde CHP oldukça usta bir oyuncudur. 1923’ten 1950 yılına kadar Türkiye’de yapılan seçimlerde CHP tek başına seçime girmesine rağmen “AÇIK OY GİZLİ TASNİF SİSTEMİYLE SEÇİM YAPILMIŞTIR.” Yani vatandaş sandık kurulunun önüne gelip açıkta CHP’nin ambleminin altına “EVET” mührünü oy pusulasını zarfa koyup sandığa atıyor. Seçim bittikten sonra sandık kurulu sandığı içeri alıp oyları sayıp sonucu daha sonra ilan ediyordu. Ne güzel bir seçim sistemi değil mi?(!!!)

İşte şimdi de Suriye’de ve birçok Arap krallıklarında seçimler buna benzer bir şekilde yapılıyor. Mesela

geçmişte Saddam Hüseyin zamanında seçimler yapılırken Saddam’ın Baasçıları seçime başlıyor ve seçim 3 ay devam ediyordu.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimler esnasında CHP’liler kurdukları cumhuriyete adeta KAMİKAZE= İNTİHAR uçağıyla saldırmışlardır. Her fırsatta Cumhuriyeti kuran idare olarak övünmelerine ise hem kendi geleceklerine hem de partilerine HARAKİRİ( Olabilecek en acılı ölüm şekli. Karnı bıçakla deşmek suretiyle yapılan bir intihar şekli) Bugünkü CHP’nin memleket idaresiyle veya milletine hizmet etmek diye bir derdi yoktur. Bugünkü CHP’li yöneticiler başta CIA, MOSSAD, Muhaberat, Olips çocuklarının, Tapınak şövalyelerinin, Vatikan Pensilvanya olmak üzere tüm İslam düşmanlarının önüne koydukları projeleri uygulamak ve memleketin rantını bu odaklara peşkeş çekmekten ibarettir. Memleketin rantını bu odaklara peşkeş çekerken komisyonunu almaktan ibarettir. Bunun böyle olduğu geçmişte İSKİ-GATE ‘de anladığımız gibi şimdi ise daha önce yıllarca Şişli CHP belediye başkanı olan ve CHP genel başkanlığı için Kemal Kılıçdaroğlu’yla yarışan Mustafa Sarıgül’ün bu seçimlerde DSP’de İstanbul Büyükşehir adayı olduğu zaman ANAP’ın kendilerini desteklemesi için genel başkanla görüşüyor. Destek istiyor. Ve konuşma esnasında “kendisinin kazanması halinde İstanbul’da 20 milyar dolarlık rant var. Bu rantta size de pay aktarırım” demiş. Bu sözü ANAP genel başkanı canlı yayında açıkladı.

Bugünlerde Türkiye’nin gündemini değiştirmek için sun’i gündemler ortaya atılıyor. Böylece gerçeğin üstü sun’i gündemlerle örtülmeye çalışılıyor. Kürtaj, sezaryen derken şimdi birde CHP’nin terörü önlemek için 10 maddelik bir paketle başta iktidar partisi olmak üzere bütün partilere bir çağrı yaptı. İktidar partisi CHP’nin randevuyu talebini kabul etti. Sizce bu 10 maddelik paket sayesinde Türkiye’nin gündemini 28 seneden beri işgal eden; çok büyük maddi ve manevi zarara sebep olan bu terör önlenir mi? Bana göre CHP her ne kadar muhalefette olsa; CHP’nin başındaki yöneticileri de ne kadar başarısız olsalar bile CHP isterse bu terör belası önlenir. Çünkü terör belasını bu milletin başına getiren CHP’nin geçmişteki yanlış uygulamaları değil miydi? Benim CHP’lilerle bir problemim yoktur. Benim savaşım zihniyetlerledir. Dolayısıyla CHP zihniyeti Orta doğuda güçlü bir ülkenin olmasına taraftar olmamıştır. CHP Osmanlının yıkılmasına ve yerine cumhuriyetin kurulmasında birinci unsur olarak yer almıştır. Ya da millete böyle lanse ettirilmiştir. Türkiye’nin doğu ve güneydoğusunda başlayan isyan geçmişte CHP’nin orada yaşayan halka uyguladığı zulmün, işkencenin ve ceberrruti uygulamalarının dışa tezahürüdür. Böyle bir örgütün ortaya çıkmasından sonra Orta doğuda güçlü bir ülkeyi istemeyen komşularımız ile Avrupalılar bu örgüte maddi ve her türlü lojistik desteği sağlayarak örgütün büyümesini sağlamışlardır.

Geçmişte köyün birinde cemaat camide namaz kıldıktan sonra dışarı çıkınca ayakkabılarının çalındığını görmüş. Köylüler ayakkabılarını beklemek için bir bekçi tutmaya karar vermişler. Köyün ihtiyar heyetindeki birisi bu iş için filan gencin bekçi olarak tutulmasını öğütler. İhtiyar heyeti;-Amcacığım, biz zaten ayakkabıların onun çalabileceğinde şüpheleniyoruz. Şimdi onu nasıl bu işte görevlendireceğiz. Diye itiraz etmelerine rağmen ihtiyar tavsiyesinden diretince o genç ayakkabıları beklemesi için görevlendiriliyor. Genç zaten işsizmiş. İş bulduğu için sevinmiş ve bunu hanımına da söylemiş. Genç görevine başlamış, ayakkabılar çalınmamış. Birkaç ay böyle devam edince bir gün genç işe gitmemiş. Hanımı:-Herif ezan okundu sen hala buradasın. Ayakkabılar çalınırsa köylüye ne diyeceksiz? Genç;-Hanım korkma! Kimse ayakkabıları çalmaz. Çünkü daha önce camide köylünün ayakkabıları ben çalıyordum. Demiş. Dolayısıyla bu ülkede CHP’liler her zaman oy çalmışlardı. Bu seferki seçimde oy çalınma lafı geçmedi. Çünkü bu seçimde CHP’ye yukarıda saydığım merkezler yol göstermişti. Ama bu sefer hem akıldaneleri hem de kendilerini Allah rezil rüsvay etti. 

Yani terörü Türkiye’nin başına bela eden, terör olaylarının artmasına göz yuman CHP zihniyetidir. 1996 yılında REFAHYOL koalisyonu zamanında terör örgütüyle başarılı bir diyalog kurulmuş. Dağdakiler silah bırakıp gelip emniyet güçlerine teslim olmaya hazırlanırken o günkü muhalefet partileri sırf REFAH partisi önümüzdeki seçimlerde oylarını artırmasın diye el altında terör örgütünün yöneticilerine haber gönderdiler. CHP zihniyeti bu işte tek başına hareket etmemiştir. Ordu içinde kendisine yakın olan üst düzey subayları da yanına alarak hareket etmiştir. İkinci olarak AK Parti iktidara geldikten sonra BBC Türkçe servisinin, ABD'de yaşayan gazeteci Yasemin Çongar adlı amerikada bir gazetenin temsilcisi olarak görev yaptığında yazdığı haber kısaca şöyle: 'Türkiye'nin muhtemel sınır ötesi operasyonunda ABD ile yaşanabilecek krizin aşılmasına yönelik senaryolar üretmek' olan toplantıda, 12 Haziran'da emekliye ayrılan Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu'ya suikast, PKK'nın Beyoğlu'nda 50 sivili öldürecek bir eylem yapması, ardından Türkiye'nin Kuzey Irak'a girmesini içeren bir senaryo masaya yatırıldı. BBC'nin haberine göre Türkiye Büyükelçiliği'nden kimsenin davet edilmediği toplantıya katılan Türk subaylar konuşulan senaryoyu 'saçma' bulsa da sonuna kadar toplantıda kaldı. "Toplantı, Türkiye'den ve Washington'dan Türk askeri yetkililerin katılımıyla yapıldı. Türkiye'den, Genelkurmay Başkanlığı bünyesindeki Stratejik Araştırma ve Etüd Merkezi'nin başkanı ve bazı yetkilileri katılıyor. Ayrıca Türkiye'nin Washington'daki Savunma Ataşesi Tuğgeneral Bertan Nogaylar da toplantıdaydı. Toplantıda ayrıca Kürdistan Bölgesel Yönetimi Washington Temsilcisi ve Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin oğlu Kubat Talabani de hazır bulundu. Toplantıyı tartışmalı kılan ise katılımcılara daha önce yazılı olarak sunulan, inanılması son derece güç bir “dehşet Senaryosu”nun masaya yatırılmış olmasıydı. Senaryoda, Türkiye'de Anayasa Mahkemesi'nin geçtiğimiz günlerde emekliye ayrılan başkanı Tülay Tuğcu'nun suikasta kurban gitmesi ele alınıyor. (DEVAMI VAR)