Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

“KEL AYNAYA BAKAR İSMİNİ ELE TAKARMIŞ” 10.05.2019 Cuma-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Topla tüfekle yıkamadıkları bu milleti sloganlarla yıktılar. Namaz kalıyorsa yobaz deyin. Başını örttüyse sıkma bal deyin. Çarşaf giydiyse kara Fatma deyin. İçki  içmiyorsa çağdışı deyin. Slogan olarak değil yaşanan bir egemenlik istiyoruz. Esrar ve eroinin hakim olduğu bir düzende egemenlik olur mu? Bir ermeni milletvekili mecliste kürsüye çıkıyor ve Osmanlı Ermeni soykırımı yaptı diyor. Eğer Osmanlı soy kırım yapsaydı siz Ermeniler 600 sene Ermenice konuşabilir miydiniz? Osmanlı mezhepçilik yapsaydı bir tane alevi ve kişi kalır mıydı? Türkiye kendi eğitim metoduyla terörist yetiştiriyor. Bu eğitim sisteminden bir en önce vaaz

geçmemelidir.

Eğer alçak ve şerefsizlerin dediği gibi Osmanlı soykırım yapsaydı Avrupa’da ne Hırvatlar Hırvatça konuşabilirlerdi Nede Avrupa’daki diğer milletler kendi dillerini konuşabilirlerdi.
İslam’ın savaş ilkesi batının barış ilkesinden daha iyidir. Peygamber efendimizin vefatından sonra Hz Ebubekir  (ra) hazırlanan orduya verdiği talimata hala batı hala ulaşamamıştır ilim yerine film adamı isteniyor.

Türkiye ne yatıp yaparak Barzani ile yeniden ilişki kurnalıdır. Dikkat edilirse Türkiye yalnız bırakılmak isteniyor. Halbuki Barzani Türkiye tarafından desteklenseydi ne İran böyle hareket edebilir ne de DEAŞ Kerkük ve Musul’da böyle katliam yapabilirdi. Ne olur bizim elimizle kardeşlerimizin dövülmesini istemiyoruz. Barzani’nin hataları olabilir. Hangimizin hatası yok ki. Zaten kusursuz dost arayan dostsuz kalır. AK Partinin başlangıçtaki dış politikası "komşularla sıfır problemle başlamamış mıydı ne oldu da komşularımızla aramıza ayrılık duvarları örülü. İnterneti açın bakın Avrupalıların hazırladığı SİYON PROTOKOLKERİNDE bizim için neler yazıldığına bakın.

Kemal Kılıçdaroğlu CHP'nin başına getiren mahfillerin artık Kemal Kılıçdaroğlu’nun miadını doldurduğunu düşünmüş olacaklar ki onun yerine Ekrem İmamoğlu’nu parlatmaya çalışıyorlar. “Dört tane Şehid” bir yumruk kadar konuşulmadı. Hâlbuki Ebucehil ve arkadaşları gibi zalimler bile Eşhurulhurum=Haram aylarda bile savaş yapmazlardı. Bu zalimler Ebucehil’den daha zalimdirler. Bu PKK terör örgütü Ebucehil’den daha zalim oldukları için Beraat kandili gecesinde 4 tane gencimizi Şehid etmiştir.

Biz bir olduktan sonra hiçbir kuvvet bize zarar veremez. Kazıklı Voyvodanın memleketinden insanlar kaçarak Türkiye’ye yerleşerek yaşamışlardır. Mahmut Esad Bozkurt kim ki Kemal Kılıçdaroğlu ondan mesaj veriyor.O Mahmut Esat Bozkurt ki 1921 anayasasında “Devletin dini” dini İslam’dır yazısının yerine Hıristiyanlık yazalım diyen adamdır.

Kemal Kılıçdaroğlu bir daha kendisine yumruk atan adamın yanına gidip yüzünün diğer tarafını ona uzatarak bir tane de bu tarafa vur ki ben senin fedakârlığını yanlış anladım diyerek özür dilerse o zaman gerçek politikacı olur. Kemal Kılıçdaroğlu’nu oraya getiren güç onu provokasyon yapmasını salık veriyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nu gören anne haliyle öfkelenir. Zulme uğrayan mazlumu öfkesinin mazereti yoktur. Taş atana gül atacaksın. Türkiye’nin birliğini isteyenler ateşe benzinle gitmez. Avrupa bu iktidarı yıkmak istiyor.Bu iktidarı savunmak milli ve dini bir görevdir.Bana ne diyemeyiz. Roma yansın demeyeceğiz. Sayın Recep Tayyip Erdoğan Abdullah Gül’ü sağına Ahmet Davutoğlu’nu da sol tarafına alarak bir an önce Kur’an’da İmam ana olarak anlatılır. Bu millet eskisi birlik ve beraberlik içinde görmek istiyoruz. Okçular tepesinde hata yapanları peygamberimiz affetmiştir. Bizde onun ümmeti olduğumuz için onun yolundan ayrılmayacağız. Hiç kimse Kemal Kılıçdaroğlu mazlumu zalim zalimi mazlum yapmanın peşinde Bir milletin zaferini bir kişiye mal edemeyiz.

Bekir Bozdağ uluslararası Hacı Bektaşi veli anma töreninde konuştuktan sonra Umut oran Hüseyin Satı adlı saldırganı yanağından öperek teselli etti. Bu girişim kaos siyasetinin tezahürüdür Faili meçhul değil faili meşhurdur. CHP bu saldırıyı kınamak yerine Aynı şekilde 2010 yılında beden eğitimi öğretmeni enerji bakanı Taner Yıldız’a yumruk vurarak burnunu kırmıştır. Halk terör uzantılarıyla beraber politika yapmanızı istemiyor.

Kılıçdaroğlu cenazeye geleceğini emniyete, Muhtarlığa, Kaymakamlığa ve cenaze evine bildirmemiştir. Saldırgan Osman Sarıgün “Galeyana geldim saldırdım.” İstanbul Tabip Odası CHP iş başkanlığı gibi çalışıyor.

31 Mart seçimlerinden sonra Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlık seçimini Ak Partinin kaybetmesinin ardında Telaviv ve Avrupa’nın birçok başkentinde  sevinç gösterilerinin yapılmasının sebebi acaba ne? SELÂM VE DUA İLE