Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

UMUDU DİRİ TUTMALIYIZ 17.5.2019 Cuma-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Batılı gençlik hedonistçe davranıyor. Dinden diyanetten uzaklaşıyor. Çınar saksıda yetişmez. Gerek amerika gerekse avrupada kiliseler satılıyor. Zenginler oraları satın alarak AVM yapıyorlar. Avrupalı gençlerin umurunda bile değil. Onların umurunda olacak zekâları bile yok. Çünkü Avrupalı ve Amerikalı gençlerin % 90 alkol ve uyuşturucu bağımlısıdır. Sarhoş bir insanın düşünme imkânı yoktur.

Derin Avrupa ile derin amerika ve derin Vatikan insanları aklı başındayken soymalarının imkânsız olduğunu

bildikleri için devletleri soymak için önce soygunun önündeki en büyük en engel olan aklı bir şekilde devre dışı bırakmaları gerekiyordu. Aklı devre dışı bırakmanın en kestirme ve kolay yolu özgürlüklerin arkasına sığınılarak topluma vaat edilen rahatlıktan geçmiştir. Adam sarhoş olduktan sonra epey bir zaman sonra aklı başına gelebilir. Aklı başına gelene kadar onlar çoktan beri sömürü hortumlarını onların merkez bankalarına bağlamış oluyorlar. Tıpkı bizi soymak için 1950’li yıllarda Marshall yardımları altında hazinemize sömürü hortumları takmışlardı.

Bizim hazinemizi soyanlar sadece derin güçler değil. Derin güçlerle beraber onların buradaki piyonları da vardı. İkide bir Sanayici ve iş adamı olarak karşımıza çıkanların servetlerinin % 81 hazineden aldıkları tahvillerden kaynaklanıyordu. Düşünsenize adam yıllık BİR MİLYON LİRA KAZANIYOR. BUNUN 810.000 Lirası faizden gelmiş. Yani işi kılıfına uydurarak kendi hazinesini dolayısıyla kendi milletini soyarak elde etmiş. Geri kalan 190.000 TL’yi Allah bilir yine devletten aldığı teşviklerin parasından kazanmıştır.

TÜSİAD denilen bu dernek hiçbir zaman doğrunun, haklının ve hakkın yanında yer almamışlardır. Haklını hakkın, doğrunun ve milletin yanında yer almadıkları gibi hep millet düşmanlarının yanında yer almışlardır. Hükümetler PKK ile mücadele ederken onlar PKK’nın yanında yer almışlardır. Şimdiki iktidar Fetö silahlı terör örgütüyle mücadele ediyor. Onlar ise Kripto Fetö’cülere yüksek maaşla işyerlerinde çalıştırıyorlar. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi yakın zamanda PKK’nın Mehmetçiğe attığı patlayıcıları bile İtalya’dan satın alarak PKK’ya ulaştıran da yine TÜSİAD mensubu bir iş adamıydı.

2008 yılındaki kriz zamanında AK Parti iktidarını IMF’den borç almaya zorlayan Bu TÜSİAD değil miydi? AK Parti iktidarı IMF’den borç para almadığı gibi 2013 yılının Mayıs ayında IMF’den alınan son kredi taksitini de ödeyerek borcu bitirmişti. Yine bu TÜSİAD’a bağlı bir şirket AK Parti iktidarı zora düşürmek için Taksim-Gezi parkı olaylarını finanse etmemiş miydi? İşte TÜSİAD denen sözde iş adamları derneğinin marifetlerinden bazıları bunlardır.

Şimdi aynı TÜSİAD yine meydana çıkmış ve; “Ekonomide alınması gereken bunca önlemler beklerken iktidar İstanbul seçimlerini iptal etme yolunda çalışıyor.” Diye beyanatlar veriyor. Mademki siz iş adamısınız o halde ekonomik tedbirleri almak için iktidarı beklemeyin. Ekonomiyi harekete geçirmek için elinizi taşın altına koyun.

Türkiye’deki zenginler çalışarak büyümedikleri için sarmaşık gibidirler. Hani sarmaşıklar çok hızlı büyüdükleri için kökleri ve dalarlı incedir. Bir yere sarılmadan ayakta duramazlar. İşte adı geçen TÜSİAD üyeleri de sarmaşık gibidirler. Hazineye dayanıp teşvik almadan iş yapamazlar. Sadece teşvik değil bunların çoğu tarlayı bilmez. Salatalık ve domates nasıl yetişir onu da bilmezler. Ama hepsinin binlerce dönüm arazisi var. O arazilerden dolayı devletten faizsiz destek alırlar.

Özal gittikten sonra bu ülkede ;25 Bankayı soydular, İçlerindeki Paraları TIR’lara doldurup İsviçre bankalarına kaçırdılar..

Halkı soyup iliğini kuruttular, Peki o gün halk göz yaşı döküp feryat ederken, O günkü siyasiler bu soyguna göz yumup, O bankaların borcunu çalanlara değil halkın sırtına yüklerken, Siz hiç ''HER ŞEY GÜZEL OLACAK'' diyen bir sanatçı vs. gördünüz mü?

Bugün ise halk tam rahat bir nefes almaya başlamışken GEZİ'Yİ ORGANİZE ETTİLER. BAŞARISIZ OLUNCA HEMEN ARDINDAN 17-25 ARALIK KUMPASINI KURDULAR.. ONDAN DA BİR SONUÇ ELDE EDEMEYİNCE MİT TIRLARINI ÇEVİRİP TÜRKİYE DAEŞ'E SİLAH GÖNDERİYOR YALANI İLE TÜM DÜNYA'YA SERVİS ETTİLER. VE EN SON 15 TEMMUZ'DA DARBE YAPMAYA KALKIŞTILAR..
Erdoğan'a ve Ak parti'ye niye saldırıyorlar zannediyorsunuz? Sizleri düşündükleri için mi? yoksa eskisi gibi sizleri soyamadıkları için mi?ALLAH BUNLARIN ŞERRİNDEN BU MİLLETİ ESİRGESİN. ÂMİN. SELAM VE DUA İLE