Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

SÖYLENTİ KARGAŞANIN KARDEŞİDİR 8.07.2019 Pazartesi-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Geldiğimiz noktada Ak partinin stratejisi ne olacak? Değişen dünya dengeleri ve Türkiye Asya’nın küçük ülkelerinin satılan nesi varsa hepsini kim satın almıştır. Amerika artık bir devlet olmaktan ziyade bir mafya örgütü gibi hareket ediyor.Türkiye denge politikası takip ediyor.Birini kaybederse diğerini kazanıyor.Ne amerika ne de Rusya Türkiye’yi kaybetmek isteniyor.

Biz kendi içimizdeki meseleleri halletmezsek gençliğin oyuncağı oluyoruz. Üniversiteyi bitirip doktorasını yapan gençlerimiz Siyer ne olduğunu bilmiyor.15 Temmuzun 3. Yılına yaklaştığımız şu günlerde ciddi bir

hazırlığımız bile yok.Sadece bazı belediyelerden konser hazırlığı yapıldığını duyuyoruz.
Koskoca bir işgalin yıldönümünde toplumsal bir mitingin yapılacağını haber alamadık. Toplumun başı önüne eğilmiş bir vaziyete gelmiştir. Çünkü esas Fetöcüler yurt dışında keyfine göre yaşarken diğerleri çile çekmeye devam ediyor.Sorulara cevap vermezsek toplumda ikircilik olur.Bu da toplumda bıkkınlık meydana getirir.

İnsan sadece beyinle çalışmaz.Ayağın taşa değip kanarsa vücut hemen o kanı durdurmak için organlar birbirine   konut vererek kanı durdurur."Öl de ölelim reis"    beraat eden adamı niye tekrar göreve başlatmıyorsun? Madem suçluysa niye beraat ettiriyorsunuz? Ankesörlü telefonla arayarak sonra şikayet ediyor. Fetöcüler hemen yurtdışına kaçıyor. Fetöcüler hala aktif bir şekilde çalışarak terfi bile ediyorlar.Belediye başkanı milletvekili genel müdür müsteşar  ve Hatta bakan bile oluyorlar.Böyle siyaset olmaz.Yukarıdaki yakanınca itirafçı olup tahliye oluyor.Aşağıdakiler cezaevinde yatıyor.Böyle yaparsak toplumda itibar kaybına uğrarız.

Fetöcüler de Fark ki deyince ölüyorlar. Vur deyince gidip Rus elçisini dahi öldürüyor. Bu devlet tekbir ve dualarla kuruldu.Onun için ne kaybedecek bir dakikamız ne kaybedecek bir insanımız ne de kaybedecek bir liramız var.

Etrafımıza baktığımızda Sayın Recep Tayyib’in gitmesine çalışanların hepsinin gittiğini görüyoruz. İşte en son Yunanistan da yapılan seçim sonunda Çipras da gitti.

Kenevir ulusal verilerin korunması Türkiye’nin beyin haritası çıkarılması gerekiyor. Türkiye’de kimin ne yaptığını bilmeliyiz. Adamın korkusu veya handikapları varsa bunlar çalıştığı yerdekilere bildirilmesi gerekiyor. Adamın babası yurtdışında çalışırken çocuğu orada doğuyor. Doğduğu yerdeki lisanı çok güzel biliyor ama devlet ondan faydalanmıyor 

Mesele şuan Türkiye’deki Suriyeli göçmenler içinde binlerce bilim adamı var. Devlet onlardan faydalanmadığı  gibi onların kim olduğunu hangi konuda otoriter olduğunu bilmiyor. Koca avrupa ülkesini süper güç haline getirenler Türk işçileri değil miydi?

Eğer Türkiye 8 seneden beri ülkemizdeki Suriyeli mültecileri ülkemizde çalışması için kanuni altyapıyı oluşturup çalıştırsaydık en azında bugün İmam Hatip okullarındaki öğrencilerimize Arapçayı öğretmiş olacaktık. Bu sadece bir örnektir.Çünkü Suriye’de savaş öncesi yetişmiş bir eşit tabaka vardı.Bu eşit tabaka şimdi Türkiye’deler.

İstanbul Sözleşmesine dayanarak hazırlanan 6284 kanunu hemen yürürlükten kaldırılmalıdır. Çünkü İstanbul sözleşmesi Aile düşmanı bir sözleşmedir.

Bunların devam etmesi Ak partinin sonunu hazırlayan durumdur.Yanı başımızdaki çocuğunuzun telefon ve bilgisayarda neler izlediğine dikkat ettiniz mi?

Mücahit Gültekin’in İstanbul sözleşmesi üzerine attığı twetler NATO’ya girişimiz de 404 kabul sıfır red İstanbul sözleşmesi de 346 kabul sıfır red İstanbul sözleşmesi nasıl çıktı? Aile bakanlığının İstanbul sözleşmesinde nelerin konuşulduğuna dair belgelerin açıklanması gerekir. SELAM VE DUA İLE.