Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

15 TEMMUZ DİRENİŞİN DESTANLAŞTIĞI GÜNÜN BAŞLANGICIDIR 15.7.2019 Pazartesi-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

İHANET ŞEBEKESİNİN MİLLETE DİZ ÇÖKTÜRMEK VE PARÇALAMAK İÇİN GİRİŞTİĞİ İŞGAL HAREKETİNİ YÜCE MİLLETİN ÜÇ SENE ÖNCE ELİNİN TERSİYLE TARİHE GÖMDÜĞÜ GÜNDÜR. 15 TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜ ÜLKEMİZİ İŞGAL EDİP PARÇAMAK İÇİN FETÖCÜ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN KALKIŞTIĞI İŞGAL HAREKETİNİ SÖZLE VEYA YAZIYLA ANLATMAK KOLAY OLABİLİR. AMA YÜCE MİLLETİMİZİN BU İHANET GİRİŞİNİ NASIL SOĞUK KANLI DAVRANARAK CANINI ORTAYA KOYARAK YENDİĞİNİ ANLATMAYA NE KELİMELER YETER NE DE SIRADAN BİR İNSANIN HAVSALASI ALIR.

DÜŞÜNSENİZE BİR TARAFTAN BU MİLLETİN ÖDEDİĞİ VERGİLERLE OKUYUP ASKER ELBİSESİNİ GİYMİŞ SUBAYLARDAN OLUŞAN

İHANET ŞEBEKESİ VAR. BU ŞEBEKE YİNE MİLLETİN ÖDEDİĞİ PASRALARLA ALINAN SAVUNMA SİLAHLARINI DÜŞMANA KARŞI KULLANMAK YERİNE KENDİ MİLLETİNE KARŞI KORUNUYOR. VE ELLERİNDE SON MODEL UÇAK, TANK, HELİKOPTER VE SİLAHLARIYLA MİLLETE ACIMASIZCA ATEŞ EDİYORLAR. DİĞER TARAFTAN ELİNDE SADECE BAYRAĞI VE GÖMLEĞİ OLAN MİLLET VAR. VE BU MİLLET BU HAİNLERİN ELLİ SENEDEN BERİ HAZIRLADIKLARI İŞGAL HAREKETİNİ 5 SAATTE ELİNİN TERSİYLE İTEREK TARİHİN ÇÖPLÜ RAFLARINA GÖNDERİYOR.

15 TEMMUZ MİLLETİN DARBECİLERE DUR DEDİĞİ VE TARİHE GÖMDÜĞÜ GÜNDÜR.15 TEMMUZ İŞGAL VE DARBE GİRİŞİMİNİ SADECE FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ YAPMADI. FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ BURADA BİR FİGÜRANDI. 15 TEMMUZUN ARKASINDA AMERİKA, AVRUPA DEVLETLERİ, PKK, PYD, YPG TERÖR ÖRGÜTLERİ OLMAK ÜZERE CIA, MOSSAD, VATİKAN, MUHABERAT İLE DİĞER İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİ VARDI. FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ BURADA PİYON GÖREVİ GÖRÜYORDU.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ TAMAMIYLA YABANCI İSTİHBARAT SERVİSLERİNİN TÜRKİYE’Yİ TAHLİYE OPERASYONUYDU. FETÖ BU İŞTE VİTRİN KISMINI TAMAMLIYORDU. FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN LİDERİ EĞİTİM YÖNÜYLE BU ÜLKENİN KILCAL DAMARLARINA GİRMİŞTİ. RESMİ İDEOLOJİNİN HASSASİYETLERİNİ ÖN PLANA ÇIKARARAK KENDİNE KARŞI GELECEK İNSANLARI SİNDİRMİŞTİ.

NE AMERİKA, NE AVRUPA, NE YABANCI İSTİHBARAT SERVİSLERİ NE DE FETÖ BUNCA BASKI VE SİNDİRMEDEN SONRA MİLLETİN BÖYLE DESTANSI BİR TAVIRLA KENDİLERİNİ PÜSKÜRTELECEĞİNİ HESAP EDEMEDİLER. ONLARA GÖRE BU MİLLET 27 MAYIS 1960, 12 MART 1971, 12 EYLÜL 1980, 28 ŞUBAT 1997 YILLARINDA YAPILAN DARBELERDE ASKERİN YANINDA YER ALDIĞI GİBİ BU DARBE VE İŞGALDE DE KENDİ YANLARINIDA YER ALACAKLARINI SANIYORDULAR.

YUKARIDA SAYDIĞIM DARBELER YAPILDIĞINDA MEDYA DA ASKERİN YANINDA YER ALMIŞTI. YÜCE MİLLETİ SAĞIR VE KÖR BEWLLEMİŞLERDİ. AMA BU YÜCE MİLLETİN FERASETİNİ HİÇ HESAPLAYAMAMIŞLARDI. 15TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜ ÜLKEYİ İŞGALE KALKANLARA KARŞI MEDYA ASKERİN PEŞİNDE KOŞMAK YERİNE MİLLETİN ARKASINDA YER ALDI.

YA RABBİ! 15 TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜ ÜLKEYİ İŞGALE KARŞI DİRENEREK ŞEHİD OLANLARIN ŞEHADETİNİ KABUL EYLE!

YA RABBİ BİR DAHA BU MİLLETİN BAŞINA BÖYLE ZALİMLERİ MUSALLAT ETME!

YA RABBİ ÜLKESİNİ VE MİLLETİNİ SAVUNMAK İÇİN CANINI FEDA EDENLERİN DE ŞEHADETİNİ KABUL EYLE!

ONLARIN GERİDE BIRAKTIKLARI AİLELERİNE YARDIMCI OL.

ONLARA SABIR GÖSTERMELERİNİ KOLAYLAŞTIR.

YA RABBİ! DÂHİLİ VE HARİCİ ZALİMLERE FIRSAT VERME!

YA RABBİ! ZALİM VE KÂFİRLERE YARDIM EDECEKLERE FIRSAT VERME!

YA RABBİ! BU MİLLETE BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA KÂFİRLERE, ZALİMLERE DİRENME GÜÇ VE TAKATİ VER!

YA RABBİ! BİZE DÜNYA VE AHİRETTE İYİLİK VER!

YA RABBİ! KENDİ RIZASINI KAZANMIŞ OLAN KULLARINDAN EYLE!

YA RABBİ! SENİN RIZAN İÇİN ÇARPIŞAN ORDUMUZU KARADAN, DENİZDEN VE HAVADA MANSUR VE MUZAFFER EYLE!

YA RABBİ! BU ORDUYU ZELİL EDERSEN DÜNYADA SANA SECDE EDECEK BAŞKA KİMSE KALMAZ. ONUN İÇİN BU ORDUYU DAİMA MANSUR MUZAFFER EYLE. ÂMİN. SELAM VE DUA İLE DERKEN BİZLERİ GERÇEK SELAMLA KARŞILANAN MÜMİNLERDEN EYLE. ÂMİN. ÂMİN.YA RABBİ! BİHÜRMETİ SEYYİDİL MÜRSELİN. VELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN.