Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

CORONA VİRÜSÜ BAHSEDİLDİĞİ GİBİ TEHLİKELİ Mİ? 2.2.2020 Pazar-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

İnsanların yaşadığı yerde zaman zaman böyle virüsler ortaya çıkar. Bu virüsler bazen hayvanlarla bazen de hava ile insanlara bulaşır. Bu ve benzeri virüslerden korunmanın en pratik yolu ellerimizi ve yüzümüzü sık sık yıkamaktır ve canlı temasını aza indirmektir.

Son olarak Çin’in Wuhan şehrinde corona virüsü ortaya çıktı. Virüs ortaya çıkar çıkmaz hemen dünyanın üst aklı bu virüsün çok tehlikeli olduğunu erken önlem alınmazsa dünyada toplu ölümlere yol açacağı reklamı yapıldı. Keyfi yerinde olan insanlar üst aklın bu oyununu gerçek kabul ederek medya aracılığıyla dünyaya korku yaymaya başladılar. Zaten medya dünyadaki üst aklın elindedir.

Dünyadaki bu üst akıl kendi ideolojisi dışındaki insanların ölmesini pek umursamaz. Eğer üst aklın umurunda böyle bir şey olsaydı her sene sigaraya bağlı olarak 7 milyon insanın ölmemesi için çareler alırdı. Her sene 7 milyon insanın öldüğü “Dünya Sağlık Örgütünün” raporuyla belgelenmiştir.

Corona ve benzeri virüslerin öldürücü olduğunun yayılması dünyadaki nüfusun 7 milyardan 500 milyona düşürme projesinin uygulanmaya hazırlanma projesidir. Hızlı bir şekilde propagandası yapılan corona virüsünün ilk ortaya çıktığı andan itibaren ölen insan sayısı ile aynı sürede sigaraya bağlı ölümlerden daha az olduğu aşikardır.Üst akıl bu ölümleri azaltmak için her hangi bir tedbir aldığını duyan var mı?

Hele dünyada her sene kanserde ölenlerin sayısını bilen var mı? Kanserde ölenlerin sayısı bilinmediği gibi açlıktan ölenlerin sayısı da bilinmiyor. Bizim icat ettiğimiz yeni buluş ne kadar mükemmel olursa olsun başta amerika olmak üzere Avrupalının laboratuvarlarından geçmezse bunu insanlığın faydasına sunamıyoruz. Bunun en açık ve bariz örneği Kanser hastalığının ilacını bulan ve “ZAKKUMCU ZİYA” olarak bilinen Dr. Ziya Özel’in ısırgan otunda elde ettiği karışım kanser hastalarını iyileştiriyordu. Bu ilaç önce amerika ve avrupa laboratuvarlarında onay aldı. İlacın onay almasının arkasında amerikanın dev ilaç şirketleri harekete geçerek önce laboratuvarlardan yanlış sonuç çıktığını belirterek iptal ettirdi. Daha sonra ne olur ne olmaz düşüncesinden tamamen kurtulmak için Dr. Ziya Özel’in diplomasını iptal ettirdiler. Arkasında da bizzat Türk Tabipler birliğince adı geçen doktorun işyeri açma iznini iptal ettirdiler. Neden? Neden şu; Eğer bu ilaç için verilen izinler iptal edilmeseydi amerikanın dev ilaç şirketleri Kanser hastaları için fabrika kurup pahalı ilaç satamayacaklardı.

Aynı şekilde 3 ay önce amerikada kanserin ilacını bulan ve bulduğu ilacın kanseri tedavi ettiği 42 ülkenin laboratuvarlarından onay aldığı halde o ilaç üzerinde çalışan Doçentin cesedi üç ay sonra laboratuvarından 300 km uzaklıkta bir denizde bulundu. Üstüne üstlük adamın laboratuvarı de yerle bir edilmiştir. Bu işlem amerika federal bürosu tarafından yapıldığı tespit edilmiştir. Bu işi ilaç firması Rockefeller tarafından yaptırılmıştır. Çünkü Rockefeller vakfı yıllık 60 milyar dolarlık kanser ilacı imal ediyor. Adamın bir ilaç şirketi Türkiye’nin yıllık ihracatının üçte birine denk geliyor. Şuana kadar 427 kişi vefat etmiştir. Vefat edenlerin çoğu başka kronik hastalıkları da vardır. Bu sayı amerikanın Afganistana bir seferde attığı bombalarda ölenlerin sayısı kadar. Türkiye’de bile birkaç tane üniversitemizde kanser ilacı bulunmuştur. Ama herkes gölgesinden korkuyor. Onun için bu kanser ilaç piyasaya sürülmüyor.

Amerikadaki şirketler 2019 yılının sonunda Çin’de faaliyet göstereceklerini açıkladılar. Çin’e dışarıda sermayenin girişi oldukça Çin ekonomisini rahatlatacaktı. Ama Üst akıl oturduğu zeminin altından kaydığını görünce amerikadaki sermayenin Çin’e gitmemesi için corona virüsünü ortaya çıkardı. Virüsün ortaya çıkması üzerine dışarıdan gelip Çin’de üretim yapan şirketlerin hepsi faaliyetlerine ara verip oradaki iş yerlerini kapattıklarını açıkladılar. Eğer Corona virüsü ortaya çıkmasaydı ARAMKO petrol şirketinin hisselerini Çin ekonomisine açacaktı.

Şuanda güç amerikada olduğu için Çin’in böyle gelişip palazlanmasını istemediğinden dolayı Çin’i corona virüsüyle dövüyor. Hâlbuki corona virüsünün aşısı çoktan bulunduğu söyleniyor. Ama daha corona virüsünün ilacının bulunduğunu açıklayan ülke ortaya çıkmadı. Eğer bu corona virüsünün ilacını ve aşısını amerika bulmazsa yine sıkıntı olur. Çünkü amerika kuru gurur ve bencilliğine leke gelmesin diye çoğu zaman böyle yalanlar uyduruyor. Geçmişte amerika aya gitmediği halde bir sahne hazırlayarak aya gittiğini bütün dünyaya duyurmuştu. Bunun yalan olduğunu bu sahnenin çekimi esnasında görevlilerden birisinin başının florasan lambaya değip lambanın düşmesi sonucu anlaşılmıştı.SELAM VE DUA İLE DERKEN ALLAH BİZİ BU ZALİMLERİN ŞERRİNDEN MUHAFAZA ETSİN DİYORUM.