Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

CORONAVİRÜS AKILLI BİR VÜRÜSE BENZİYOR 19.3.2020 Perşembe-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Coronavirüs (COVİD-19) 39 sene önce amerikada BİYOLOJİK SİLAH olarak laborauarda üretilen amerikalı profesör tarafından Çine satılan ve Çinde geliştiirilen bu korona virüsü ne gribin, ne D.gribinin, ne nezle gribinin ne de kızamık ve çiçek hastalıklarının mikrobuna veya virüsüne benzemiyor.

Bu koronavirüsü normal bir virüs olmadığı için dünyaya dağılımı da normal değil. Allahu alem bu korona virüsü emniyetin

eğittiği köpekler veya Kobra birliklerinin attığı mermiler veya Facebook, Twitter, WhatsApp kayıtlı isimlere atılan mesaj gibi dağılıyor. Mesela eski filmlerde köpekler eğitilir ve hırsızların yakalanması için tasması çıkarılır köpek bırakılırken de; “Yakala Co” denilerek bırakılırdı. Mesela bu virüsün çıkış yeri Çin. Çinin komşusu Hindistan. Normal şartlarda Coronavirüs hastalarının Çinden sonra Hindistan’da görülmesi gerekmez mi? Ama hindistan’dan görünmedi.

Her ne hikmetse Coronavirüs haberleri verilirken temizliğe ve hijyene son derece dikkat edilmesi söyleniyor ama temizlik ve hijyen kurallarına Hindistandan rastlama neredeyse imkansız gibi görünüyor. Geçenlerde doğru veya yanlış ama Hindistan Başbakanı önündeki inek dışkısını yiyen bir fotoğrafı yayınlandı. Hatta Hindistanda inek tapıldığı için ineğin sidiğiyle banyo yapıldığı haberleri daha önce meydada yayınlanmıştı.

Coronavirüs virüsü Çinde normal insanlarda görülürken her ne hikmetse İran’da Cumhurbaşkanı yardımcısı, sağlık bakanı bu virüse yakalandı. Başka birçok ülkenin bakanlarında ve başbakanlarında görüldü. Bu Coronavirüsü Çinin komşusu Hindistanda görülmezken 7562 km uzaklıktaki İtalyadaki insanları kavuruyor. Hergün bu virüse yakalanaıp ölenlerin sayısı hızla artıyor.

Bütün bu olup bitenlerden anlıyoruz ki bu Coronavirüsü normal bir virüs değil bu virüsü laboratuarda üreten akıl bir taşla iki kuş değil birçok vurmayı hedeflemiştir. Birincisi dünyayı idare etmek için “KORKU İMPARATORLUĞU OLUŞTURMAK. İkincisi dünya nüfusunun artış hızı kesip azalmasını sağlamak. Üçüncüsü sözde bu virüsle mücadele etme adı altında parayı hareket ettirmek. Dörüncüsü avrupa ve amerika kıtasındaki SOSYA GÜVENLİK KURUMLARI İFLASIN EŞİĞİNDEN KURTARMAK İÇİN yaşlı nüfusun ölmesini sağlamak.

Coronavirüsünün Çinde ortaya çıkarılması desadüf değildir. Çünkü Çin hem nüfus yapısı hem de ticaret durumuyla dünyanın en çok ülkesine ihracatı olan bir ülkedir. Çin normal devam etmesi halinde amerika ve avrupanın iflası demekti.

Coronavirüsü çinde çıkıp amerika ve avrupaya yayıldıktan sonra sözde medeniyetin beşiği olan ingiltere 65 yaş üstü vatandaşını gözden çıkararak tedavi etmeyeceğini devlet yetkilileri söyledi. Aynı şekilde İtalya 70 yaş üstü hastaları yoğun bakıma almayacağını açıkladı. Ve 70 yaş üstü hastaları yoğun bakıma almıyor.

VE 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARI ZARAR GÖRMESİN DİYE MAAŞINI AYAĞINA KADAR GÖTÜRECEK, MASKE VE KOLONYA DAĞITACAK OLAN TÜRKİYE. ALLAH BU DEVLETE VE MİLLETE ZEVAL VERMESİN. ÂMİN. SADECE TÜRKİYE’DE DEĞİL SURİYE VE IRAKTA DA CORONAVİRÜS HASTALARINA AYNI TEDAVİYİ UYGULUYOR.

SAYIN OKUYUCULARIM! BEN MEDENİYİM DEMEKLE NE İNSANLAR NE DE DEVLETLER MEDENİ OLUYOR. MEDENİYET LAFLA OLMUYOR. MEDENİ OLDUĞUMUZU HAREKETLERİMİZ VE DAVRANIŞLARIMIZLA İSPAT ETMEMİZ GEREKİR.65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARINI GÖZDEN ÇIKARAN,70 YAŞ ÜSTÜ HASTALARINI YOĞUN BAKIMA ALMAYAN AVRUPA MEDENİ OLAMAZ OLSA OLSA EDENİ OLUR. TERCİH SİZİN. SELAM VE DUA İLE.