Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

KORONAVİRÜS KÜRESEL ELİT TAKIMIN DÜNYAYI İDARE ETME PLANDIR (1) 19.4.2020 Pazar-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Dünyayı idare eden KÜRESEL ELİT takım olarak bilinen “TAPINAK ŞÖVELYELERİ” bugüne kadar dünyayı kılıçla kalkanla topla tüfekle bombayla idare edip dünyanın yer altı ve yerüstü zenginliklerini paylaştılar. Dünyayı idare eden KÜRESEL AKLIN BEYNİ İNGİLTERE, JANDARMASI AMERİKADIR. KÜRESEL AKIL DEDİKLERİ ŞEY ASLINDA ŞEYTANÎ AKILDIR. ONUN DA TEMELİNDE

YAHUDİLER VARDIR.

KÜRESEL AKIL’IN görünürde önce laik ve demotrasiyi savunarak dünyaya yerleştiler. Laik demokrasisinin limanı olmak iddiasında bulunan bütün memleketlerdeki halka musallat olan keyfiyet budur. Bu ŞEYTANÎ AKIL bugüne kadar 1. Ve 2. Dünya savaşlarını çıkartı. 1. Dünya savaşını çıkartarak imparatorlukları ve krallıkları yıktılar. 2. Dünya savaşını da çıkartarak “ULUS DEVLETLERİ” kurulmasını sağladır. 1. Ve 2. Dünya savaşları hem amerikaya hem de Avrupaya pahalıya mal oldu.

Bilim ve tekniğin ilerlemesi sonucu dünyanın mazlumları zalimler tarafından soyulduklarının farkına vardılar. ŞEYTANÎ AKLIN ÖN GÖREMEDİĞİ BİR ANDA SOVYETLER BİRLİĞİ DAĞILDI. Sovyetler Biriği iki kutuplu dünyanın Komönist blokunu temsil ediyordu. Kapitalist bloku temsil eden amerika dünya devletlerini sözde komonizme karşı korumak için onları rahat bir şekilde sömürüyordu. Amerika kapitalist dünyayı sömürürken Sovyetler Birliği de Komonizm bloku sömürüyordu. Hem Kapitalist hem de Komonist bloku ŞEYTANÎ AKIL idare ediyordu.

ABD Kapitalizmi temsil ediyordu. SSCB ( Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği-Rusya’nın önceki adı) ise Komünizmi temsil ediyordu. Sovyetler birliğinin dağılmadan önce her sene amerika başkanıyla Sovyetler birliği başkanı her sene Camp David’te tatil adıyla toplanır. Rusya ve amerika dışındaki devletleri sömürüp idare etmek için yıllarca amerika başkanlarıyla Rus başkanlar Camp David, denilen ve ABD başkanlarının tatil, dinlenme ve inziva evi, misafirhanesi olarak bilinen yerde bir araya gelir ve dünyada “silahsızlanmayı azaltmak, dünya barışına katkı sağlamak ve fakir fukaraya destek olmak amacıyla”(!!!) dünyayı kendi arasında bölerek idare etmeye çalışırlardı.

Geldiğimiz noktada Sovyetler Birliği dağıldığı için artık amerika eskisi gibi dünyanın Jandarmalığını yapamıyor. İŞTE BUNLAR ABD ÇÖKÜŞÜNÜN İŞARETLERİDİR:

ABD KATAR'DA DARBE YAPAMADI.15 TEMMUZ TÜRKİYE DARBESİNİ BECEREMEDİ. İRAN - ARABİSTAN SAVAŞI ÇIKARAMADI. KORE’DE KAYBETTİ. BARZANİ PROJESİ ÇÖKTÜ. İŞİT PROJESİ BİTTİ. SURİYE'Yİ BİTİREMEDİ. S400 ALIMINA ENGEL OLAMADI. ENERJİ HATLARININ TÜRKİYE ÜZERİNDEN GEÇİŞİNE ENGEL OLAMADI. İRAN AMBARGOSU TUTMADI. YERLİ OTO'YA ENGEL OLAMADI. YERLİ SİLAHLARA ENGEL OLAMADI. VİZE AMBARGOSUNDA ÇUVALLADI. BÜYÜK ELÇİSİ REZİL OLDU KİMSE ONU UĞURLAMADI. DOLAR EURO YÜKSELDİ EKONOMİK KRİZ ÇIKARAMADI. CERABLUSA ENGEL OLAMADI. PYD ye ONBİNLERCE TIR SİLAH VERDİ DEVLET KURAMADI. PKK TÜRKİYE'DE BİTMEK ÜZERE MUTTEFİKİNİ ORTADA BIRAKTI. ASILMASI GEREKEN NE KADAR HAİN VARSA HEPSİNE KUCAK AÇTI. NATO'DA YAPILAN REZİLLİK YANINA KÂR KALMADI. ABD'nin SÜPER GÜÇ OLDUĞU DEĞİL HASTA ADAM OLDUĞU KONUŞULUYOR. İŞİN ÖZETİ: ABD TERÖR DEVLETİDİR.

Artık bunu sağır sultan bile biliyor. KORONAVİRÜS bulaşıcı virüs öyle anlatıldığı gibi Çinin Wuhan kentinde Yarasadan geçen bir virüs olmadığı anlaşıldı. Bu Virüsün daha önce laboratuvar ortamından amerikadan üretildiği; önceki Başkan Obama tarafından üretimi engellendiği; aynı laboratuvarda çalışan bir amerikalı profesör tarafından Çin’e satıldığı; Çinde üretilip Dron veya başka bir şekilde dünyanın istenilen ülkelere gönderildiği aşikârdır.

Bu nasıl bir virüski normal şartlarda bir kişi en az 6 kişiye bulaştırırken Çin’e komşu olan Hindistana’a bulaşmadan İran’a sıçrayıp bulaşıyor. Arkasında Çin’e 7562 km uzaklıktaki İtalyadaki bulaşıyor ve insanları kavuruyor. Hergün bu virüse yakalanaıp ölenlerin sayısı hızla artıyor. İtalyayı da kavurmaya başladı.

Peki, çıkış yeri Çin olan bu virüs sizce İran’ın Kum kentini, arkasında İtalya’yı şimdi de ingiltere’de hızla nasıl yayıldı? Çünkü Vatikan İtalya sınırları içinde Hıristiyanların en büyük mezhebi olan Katoliklerin lideridir. Papanın bir hareketiyle dünyada sayıları 2 milyara ulaşan Katolikleri etki edebiliryor.

Hâlbuki Avrupa ve amerikada işçilik ücretleri üretilen maliyetin yüksek olmasından dolayı Rachfeller vakfının sahibi ürettikleri malların maliyetini düşürmek ve Çin’in dünyada SÜPER GÜÇ olmasının önünü kesmek için Koronavirüs’ü amerikadan üreterek bir şekilde Çin’e sattırmıştır. Şimdi Çin’in önünü kesmek için Koronavirüs salgının yayılmasında Çin’in rerken haber vermediğini bahane edip AİHM başvurup Çin’i milyarlarca dolar tazminata mahkûm etmek istiyorlar.

ŞEYTANÎ AKIL böyle hareket ederek hem Çin’in devasa büyümesinin önünü kesmek hem de bedavada çin’de dolar almak kaydıyla sözde bir taşla iki kuş vurmak istiyor. PEKİNDE KALKIP LONDRA’YA GİDEN TREN ÇOKTAN KALKTI. YANİ DİREKSİYONU ALAN LONDRAYA ÇOKTAN ULAŞTI.

TARİHTE İPEK YOLU OLARAK BİLİNEN BU YOLDA ŞİMDİ TERENLER GİDİP GELECEK. BU TRENE BİRŞEY DOLDURAN DEVLETLER KAZANACAK. DOLDURMAYAN DEVLETLER HAVASINI ALACAK. FARKINDA MISINIZ TÜRKİYE’DE BİLE 5 TANE MARKA ŞEHİR KURULACAĞI SÖYLENMİŞTİ. İŞTE ARTIMK AMAZON VEYA ALİBABA’DA SABAHTA BİR EŞYA ALANLAR ÖĞLEDEN SONRA EVİNE MONTE EDİLECEK. NEDENİ BU MARKA ŞEHİRLERDİR.

ŞUAN İTİBARIYLA DÜNYADA ÇİN VE TÜRKİYE KALIP SÜPER GÜÇ OLACAK. DİĞERLERİ YIKILIP YERLE BİR OLACAK. BENİ BİLMEM AMA SİZ AMERİKA, AVRUPA VE RUSYA’NIN YIKILDIĞINA ŞAHİT OLURSUNUZ İNŞALLAH. SEN İSTERSEN KÜRESEL ELİT TAKIM DE, İSTERSEN ŞEYTANÎ AKIL DE. İSTERSEN TAPINAK ŞÖVELYELERİ DE. İSTERSEN RUS OLİGARKLARI DE. İSTERSEN ABD’DEKİ NEO-CON’LAR DE. İSTERSEN İNGİLİZ LORD’LAR DE. ADINA NE DERSEN DE BUNLAR ÇOK YAKINDA BİTECEK İNŞALLAH. SELAM VE DUA İLE.(DEVAMI VAR)