Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

DİNİNİ DİYANETİNİ VATANINI VE MİLLETİNİ SEVENLER ALLAH AŞKINA SİZ BARİ REİSE SAHİP ÇIKIN 23.6.2021 Çarşamba-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

ÇOK AZİZ VE MUHTEREM MİLLETİM Hak-Batıl mücadelesi Hz.Adem (as) ile başladı. Dünya durdukçada devam edecektir. Hakkı temsil etmek için Firavun, Nemrut, Ebu Cehil’in karşısınsa olmak yetmez. Hz. Âdem (as)’ın, Hz. Musa (as)’ın, Hz.Muhammed (SAV) ve onların bugünkü temsilcilerinin yanında olmak gerekir. Bunun içinde dostumuz ve düşmanımızın küm olduğunu

öğrenerek ona göre hayatımızı şekillendireceğiz.

Hz Âdem (as)’la başlayan ve Peygamberimiz Muhammed(SAV) kadar geçen sürede Hak-Batıl mücadelesi savaşlarla oluyordu. Şimdi ise bu mücadele savaşlardan ziyade ekonomik ve siyasi olarak yapılıyor. Savaş silah ve mühimmatları savaşı önlemek için yedekte tutuluyor.

Siz çok muhterem ve aziz milletim! Bize kurtuluş savaşından sonra hİLAFETİ LAĞVETMEK, aLFABEYİ DEĞİŞTİRMEK, DİN VE DİYANETE AİT HER NE VARDA HEPSİNİ KALDIRIP YOK ETMEK KARŞILIĞINDA CUMHURİYETİ KURMA İZNİ VERDİLER. 1923’TEN GÜNÜMÜZE GEÇEN 98 SENE BOYUNCA BİZDE KİM BU ÇİZİLEN ÇİZGİNİN DIŞINA TAŞMAYA BAŞLADIYSA YA İDAMLA, YA DARBEYLE, YA POSTMODERN DARBE İLE YA E-MUHTIRA İLE YA DA 15 TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜ YAPTIKLARI İŞGAL DENEMESİYLE BU MİLLETİ DURDURMAYA ÇALIŞTILAR. AMA ALLAH’A ŞÜKÜR Kİ 2003 YILINDAN SONRA SİZ FERASET, LİYAKAT, EHLİYET VE SADAKAT HİZLERİNİZLE 3 KASIM 2020 PAZAR GÜNÜ YAPILAN SEÇİMLE EMANETİ EHLİNE TESLİM ETTİNİZ. ARADA GEÇEN 19 SENE BOYUNCA SİZSANDIKLA DESTEK VERDİKÇE SAYIN REİSİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE EKİBİ ÜLKEYİ BAŞARIDAN BAŞARIYA TAŞIDILAR.

BİZİM SADECE SEÇİM ZAMANI SANDIKLA VERDİĞİMİZ DESTEK ARTIK KÜRESEL GÜÇLERİN BİZE MUSALLAT OLMALARI HER GEÇEN GÜN ARTARAK DEVAM EDİYOR. KÜRESEL GÜÇLERİN BAŞINDA AMERİKA GELİYOR. Amerikanın bize düşmanlığı 2016 yılına kadar gizliydi. Ama 2016’dan sonra düşmanlığı aşikâre yapmaya başladı.

Amerikayla beraber FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ, BEBEK KATİLİ Abdullah öcalan, Selahattin Demirtaş, Işid terör örgütü, Almanya, Can dündar, PJAK, Halk Tv, DHKP/C, İsrail siyonizm, Ulusalcılar, Kemalistler, Salih Müslim, Fransa, YDG-H/ YPG, George Soros, Sadetçiler, TKP, CHP zihniyeti, İp, Abdullah Gül, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu, Temel Karamollaoğlu, Beşşar Esad, PKK, HDP, Geçmişte Aydın Doğan, KCK hepsi birden bir merkezden birleştirilerek hepsi birden Türkiye üzerinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a saldırmaya başladılar.

Bu yerli ve yabancı düşimanlarımızın hepsi hiç sıkılmadan utanmadan arlanmadan başta Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere iftira atttılar. Atılan iftiralar ile söylenen yalanlar kısa zaman sonra ortaya çıkıp mahkeme tarafından tazminata mahkûm olmaları bu müfteri ve yalancıların yalan ve iftira atmayı bırakmasını engelemiyor. Çünkü Doğru haber bir tur atana kadar yalan ve iftira haberi DOKUZ TUR atıyor. Tabi önce yalan ve iftira ortaya çıktığı için o milletimiz arasında yayılıp yerleştikten sonra DOĞRU SEFERE 9 SIFIR MAĞLUKLA BAŞLIYOR.

Konu daha iyi anlaşılsın diye yaşanmış bir olayı aktarayım. İlçenin birince ELMAYI ÇOK SEVEN BİR ÖĞRETMEN VARMIŞ. Öğretmen sene başında okul yolun üstündeki manavla hergün okuldan gelirken bir elmayı alıp yemek şartıyla parasını peşin vererek anlaşmış. Derken günlerden birgün öğretemen manavdan geçerken elmasını alıp sildikten sonra yiyerek okula gitmiş. Öğretmenin bu durumunu bir öğrenci görmüş. Birkaç gün taki pettikten sonra okula gitmiş arkadaşlarına; “Arkadaşlar bizim fen Bilgisi öğretmenini birkaç gündür takip ediyorum bizim okulun üstündeki manavda bir elam alarak para vermeden yiyerek geliyor” demiş. Derken üç günde bu haber bütün öğrenciler duymuş. Herkes inanmış ama bir tane öğrenci buna inanmamış olacak ki öğreteminin yanına sokularakj bu durumu gizlice anlatmış. Öğretemen bu haberi yayan öğrencinin adını öğrenmiş. Ve ders çıkışı öğrenciyi de yanına alarak manava gitmişler. Öğretmen manava; “BEN HERGÜN BURADA PARASINI VERMEDEN BİR ELMA ALARAK MI GİDİYORUM? Diye sormuş. Manav; HAYIR HOCAM ÖYLE OLUR MU? SİZ ZATEN PARASINI SENEBAŞINDA PEŞİN VERMİŞTİNİZ. İŞTE DEFTER; BUGÜNE KADAR 50 LİRALIK ELMA YEMİŞSİNİZ. DAHA 150 LİRA ALACAĞINIZ VAR” DİYE CEVAP VERMİŞ.

BU MANZARA KARŞISINDA ÖĞRENCİ HEME ÖZÜR DİLİYEREK ÖĞRETMENİN ELİNİ ÖPMÜŞ VE;- HOCAM ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERİM HAKKINIZI HELAL EDİN” ÖĞRETMEN HEMEN ÖYLE KOLAY HAK HELAL ETMEK OLMAZ. SEN ŞİMDİ EVE GİDİYORSUN. YARIN ÇARŞIYA UĞRAYIP İKİ TANE KAZ TÜYÜNDE YAPILMIŞ YASTIĞI ALIP GELİYORSUN” DEMİŞ. Öğrenci seve seve eve gitmiş. Sabahı zor ederek okula gelirken önce çarşıya uğrayıp iki tane kaz tüyünde yapılmış yastık alıp getirip öğretmene vermiş. Öğretmen;-Sen de kalsın okul çıkıuşı hallederiz” demiş. Öğrenci dersin bitmesini sabırsızlıkla beklerken ders bitmiş. Koşa koşa öğretmenin yanına gidip yastıkları vermek istemiş. Öğretmen: “- Bekle acele etme seninle bir yere gideceğiz” demiş. Arabaya binip okulun karşısındaki dağa gidi pdağın tepesine çıkmışlar. Öğretmen öğrenciye; “-Şimdi o yasıkları sök ve içindeki kaz tüylerini havaya savur” demiş. Öğrenci dediği gibi yapmış. Rüzgar kaz tüylerinin saçıp savurarak her tarafa dağıtmış. Tüyler dağıldıktan sonra öğretmen öğrenciye: “-ŞİMDİ BU KAZ TÜYLERİNİ TOPLAYIP GETİRİRSEN SANA HAKKIMI HELAL EDERİM” DEMİŞ. Öğrenci çaresi bir şekilde; “-Hocam benim bunları toplamam aylar sürer. Ben nasıl toplayayım? Deyince Öğretmen; “-Onu bana iftira atmadan önce düşünecektin. Şimdi senin Otuziki dişinin arasında kıçan kelime otuz iki mahalleye yayıldı. Şimdi sen nasııl gidip ilçe halkına tek tek yalan söylediğini anlatabilir misin?

Biz kendimizi dava adamı falan sanıyoruz DOĞRUCU DAVUTLAR BİZ BUGÜNE KADAR İHMAL ETTİĞİMİZİN FARKINA VARARAK LİDERİMİZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ARKASINDA KAYA GİBİ SAĞLAM DURMALIYIZ. Ama İtiraf edeyim ki karşı mahalle liderinin arkasında bizden daha sağlam duruyor.

Ne liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gece gündüz koşturması, ne ülkeye maddi ve manevi eserler kazandırması, ne de ümmetin dertlerine sahip çıkması bizimkileri kesmiyor.

“Falan yerde ihaleye fesat karışmış” diye biri ortaya bir laf mı atıldı....

Bir bakıyorsunuz

Bizimkiler her şeyi bir kenara bırakıp hemen mevzuya dalıyorlar.

Ve Sanki görevleri buymuş gibi başınıza birer “Doğrucu Davut” kesiliyorlar.

- Vay!.. Falan kişi malı götürüyor duydun mu?

- Evet evet… Feşmakan kişi de milletvekili yapıldı

- Hatta birini bakan yaptılar ama oraya hiç de layık değil… Hükumet böyle mi kurulur canım?

- Ya bürokratlara ne demeli? Geçenlerde biri yanımdan geçerken beni tanımadı bile …

Lakırdılar böyle sürüp gidiyor. İşiniz yoksa laf yetiştirin.

MAKSAT NEDİR? Maksat kafaları bulandırmak. Bizimkilerin CHP’ye gidip oy verecek hali yok. Ama Bu dedikodular yüzünden bizden küçük bir azınlık sandığa gitmese 2023 tehlikeye girer. Bu dedikoduların, mafya babası eşliğinde sahaya sürülmesinin asıl maksadı budur.

Yani Seçmenimizi pasifize ederek sandığa gitmesinin önüne geçmektir asıl maksat.. Yolsuzluk ve hırsızlıkların ortaya çıkması değil…

ÇOK AZİZ VE MUHTEREM MİLLETİM! ‘‘Ne günlere kaldık ey gazi hünkâr,/ katır defterdar oldu, eşek mühürdar.’’SELAM VE DUA İLE. (DEVAM EDECEK İNŞAALLAH)