Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

İHANET VE DİRİLİŞİN YAŞANDIĞI; ÖLÜMÜN ÖLDÜĞÜ GÜN 15 TEMMUZ 14.7.2021 Salı -Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

İhanet ve dirilişin yaşandığı gün 15 Temmuz. Ölümün öldüğü gün 15 Temmuz 15 Temmuzda neler yaşandı. Unutmadık Unutmayacağız. Kara gecede istiklal mücadelesine zafere nasıl ulaşıldı? Tarihin değiştiği 15 Temmuz nasıl zafere dönüştü? O gece askerler milleti korkutmak için önce havaya sonra yere daha sonrada direk millete ateş edildi.

2002 yılının 3 Kasım Pazar günü yapılan Milletvekili seçimlerinde AK Parti 550 milletvekilliğinin 363 alarak birinci parti olmuştu.

2003 yılından itibaren önce devleti dönüştürdü.2010 yılına kadar dönüşüm devam etti 2010 yılından itibaren milleti dönüştürdü. Devlet millet kaynaştırdıktan sonra Türkiye'yi bir üst lige taşıdı. AK Parti'ye kapatma davası, MİT operasyonu Taksim-Gezi parkı olayları,17-25 Aralık darbe girişi gibi girişimlerin temelinde Türkiye'yi üst lige çıkarmamak için yapıldı.15 Temmuz 2016 Cuma günü Fetö silahlı teör örgütü vasıtasıyla girişilen işgal hareketi Türkiye'yi üst ligden indirmek için yerli ve yabancı düşmanlar tarafından yapılan son girişimdi.

Geçte olsa Yazarlarımız, romancılarımız yönetmenlerimiz 5 sene önce ülkemize, milletimize ve özellikle de bizim şahsımızda İslam’ın nurunu söndürmek için girişilen işgal hareketiyle ilgili Romanlar, makaleler, Belgeseller, filmler hazırlanmaya başladığını duymam beni ziyadesiyle memnun etmiştir.

Gerçi 5 sene önce Fetö silahlı terör örgütü vasıtasıyla girişilen işgal haretini tam anlamıyla anlatacak ne alfabemizde harflar yeterli ne de film stüdyolarımız kâfi gelir. 15 Temmuz bu milletin DİRİLİŞİNİN VE KENDİNE GELİŞİNİN VE ÖZÜNE DÖNÜŞÜNÜN DAHA ÖNCE VAROLAN BAŞLANGIÇ NOKTASIDIR. ÇÜNKÜ DÜNYADA UÇAĞIN ÜSTÜNE ATLAMAYA KALKAN, TANK PALETLERİNİN ÖNÜNE YATAN, FÖTÜ SİLLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN MODERN SİLAHLARINA KARŞI BAYRAĞIMIZI, PİJAMASINI SİPER EDİP KARŞI DURAN BAŞKA BİR MİLLET YOKTUR.

15 TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜ ÜLKEMİZİ İŞGALE KALKAN O ŞEREFSİZ VE ALÇAK TEÖR ÖRGÜTÜNÜN SİLAHLI MİLİTANLARINA KARŞI ÖLÜMÜ YENEREK SALDIRAN BİR MİLLET VARDI. ÖYLE BİR MİLLET Kİ SADECE ERKEKLER DEĞİLDİ. YEDİSİNDEN YETMİŞİNE, KADININDAN KIZINA GENCİNDEN YAŞLISINA HERKES AYNI ANDA AYNI HEDEFE KARŞI DİRENEREK FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN 50 YIL BOYUNCA TÜRKİYE’Yİ İŞGAL İÇİN YAPTIĞI PLANI 5 SAATTEN YIKARAK TARİHİN ÇÖP SEPETİNE ATMIŞTIR.

DÜNYADA TANKIN ÖNÜNE YATIP TANK ÜZERİNDEN GEÇTİKTEN SONRA EZİLMEDİĞİ İÇİN KALKIP TEKRAR TANK PALETLERİNİN ÖNÜNE YATAN BAŞKA BİR MİLLETİN FERDİ YOKTUR.

YA DA DÜĞÜNE GİDER GİBİ ÖLÜME KOŞA KOŞA GİDEN BAŞKA BİR MİLLETİN OLDUĞUNU NE GÖRDÜM NE DE DUYDUM. GERÇİ MEVLANA CELALEDDİN-İ RUMÎ HAZRETLERİ ÖLÜMÜ “ŞEB-İ ARUZ= Düğün Gecesi” demektir. Mevlana ölüm gününü “Hakk'a vuslat” yani “Yaratana Kavuşma” (Düğün Günü-Gecesi) saymıştır.

Yüzelli yıldır din terakkiye (ilerlemeye) manidir dediler, şimdi birşeyler ortaya koymaya çalışıyoruz, islam ülkeleri dediklerimiz satılmış idareciler tarafindan yonetiliyor...

Biz yinede köklerimizle koparilan bağı kurabilmek, engin tarihimizi ve kültürümüzü doğru öğrenebilmek için osmanlıcayı hem kendimiz hemde çocuklarımız ve dahi halkımızın okuyup yazabilmesi için gayret gösterelim inşallah. Vesselâm.

Herşeyi batı olanlar, batmaya layıktır, sokağa bak şeytan şebeği gibi, haya ar ve edepten uzaklaşmış bir toplum olduk.Hedefleri de İslami silmek degil miydi.? İnönü, hocalari bitirirsek, islami bitiririz dememis miydi?

İdeolojiler ALLAH'ın yöneticiliğini gündemden kaldırarak, dünya hayatını kendi çıkardıkları kanunlarla yönetmektedirler.

İdeolojiler yüzünden dünya, ahlâkî çöküntülerin doruk noktasına ulaşmıştır. Adam öldürme Silahlı saldırılar, Gasb, Hırsızlık, Zina, Fuhuş, İntihar, İçki ve Kumar.

Deizmin ürünü olan ideolijiler: Lâiklik, Demokrasi, Sekülerizm, Pozitivizm, Libaralizm, Komünizm, Kapitalizm, Sosyalizm Gibi. Saplantılar bizi geçmişte perişan etmedi mi?

Bu Fetö silahlı terör örgütü denilen ve kendi milletine saldıran kahpeler

1 gün sonra ihanetin yıldönümü var. 15 TEMMUZ ihanetini unutmayacağız ve unutturmayacağız inşallah... Hem bu şerefsizlere karşı canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi unutmayacağız... Hem de kahpe FETÖ mensuplarının ihanetini... Bu vesile ile şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum... Allah'ım; gazilerimize sağlıklı, hayırlı ömür, şehitlerimizin ailelerine sabırlar ver… Amin…

Bu eli kanlı katil sürüsü milletimizi ve devletimizi teslim alıp, Haçlılara ve Siyonist Yahudilere teslim edeceklerdi. 15 Temmuz gecesi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ailesiyle birlikte ele geçirip, öldürmek istediler...

Namuslarına emanet ettiğimiz tanklar, helikopterler ve savaş uçaklarıyla kendi milletine saldırdı bu kahpeler. Terörle mücadelede omuz omuza savaştıkları polis arkadaşlarının karargahını bilerek, isteyerek, planlayarak bombalayıp onları şehit ettiler....

O gece, FETÖ mensupları yalnız değillerdi... O gece, kimler akıl ve gönül beraberliği içindeydiler..? CHP'liler içinde darbe olsun, FETÖ'cüler başarsın isteyenler kesinlikle vardı. Zaten daha önceki gün CHP Genel Başkan Yardımcısı bir kadın, resmen KHK'lı FETÖ mensuplarına af vaat etmedi mi…? CHP idarecileri, sanki hapishanelerdekilerin hepsi masummuş/mağdurmuş gibi konuşmuyorlar mı…? Bazı mezhepçi ordu, emniyet, yargı, mülki idare mensupları da bu ihanetin içindeydiler... SELAM VE DUA İLE.