Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU !!! 4.11.2021 Perşembe-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

27 Ekim 2021 Çarşamba günü TBMM konuşan Kemal Kılıçdaroğlu Konuşmasında; “… Irak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon yetkisini iki yıl daha uzatan tezkere için 'Hayır' oyu kullanmalarına ilişkin konuştu.

Kılıçdaroğlu, "'Evet' dersek Cumhuriyet'e ihanet etmiş oluruz. Bu ülkenin topraklarına yabancı postallar bassın istemem" dedi.

Aynı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Kasım 2021 Çarşamba günü Yozgat’ta basına kapalı olarak yaptığı konuşmasında: "…Söz veriyorum o Kandil denen yuvayı yerle yeksan etmezsem bana Kılıçdaroğlu demesinler" Dedi.

İyi de şimdi gel de buna gülme. Bay Kemal Kandil'i PKK'nın başına yıkman için askere yetki vermen gerekmez miydi? Diye adama sormazlar mı?

Yozgat'ta bunları söyleyeceksin ama Ankara'daki gurup konuşmana başlarken de;"- Selahattin Demirtaş niye hapiste? Osman Kavala niye hapiste? Diyerek hem CUMHUR İTTİFAKINI milletin gözünde küçük düşürmeye çalışacaksın hem de Kandil'e ve Amerika'ya mesaj veriyordu.

O boş yere cezaevinde tutuklu dediğin Selahattin Demirtaş mikrofonu eline alarak; “- Biz Aponun heykelini dikeceğiz" diyerek Bebek katilini kahraman ilan etmeye çalışıyordu.

Bir başka CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, 3 Kasım 2021 Çarşamba günü Şenyayla Moray Üs Bölgesi'ni ve Kulp Panak Karakolu’nu ziyaret etti. DÜN MEHMETÇİK'İ ZİYARET EDİP BUGÜN DEMİRTAŞ'I ÖVDÜ

CHP vekili, söz konusu ziyaretin ardından bugün ise terör soruşturması kapsamında tutuklu bulunan HDP Eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a övgüler dizdi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Değerli dostum' diye bahsettiği Demirtaş'ın kitabının reklamını yapan Tanrıkulu, "Özgür günlerde görüşmek ümidiyle…" notunu düştü.

Kemal Kılıçdaroğlu daha önce özelleştirme konusunda “Sınır namustur satılamaz” dedi.

18 Ağustos 2021 Çarşamba günü ABD’nin Afganistan’dan çıkış takvimini uygulaması ile İran üzerinden Türkiye’ye yönelen kontrolsüz Afgan göçüne ilişkin eleştirilerde bulunan CHP, sınır güvenliğine yönelik tepkisini Genel Merkez Binası’na taşıdı.

Söğütözü’ndeki parti binasına, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı ile birlikte “Sınır namustur” mesajının yazılı olduğu bir pankart asıldı. 

Öte yandan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya profilindeki kapak fotoğrafı “Sınır namustur” ifadesinin yazılı olduğu görselle değiştirildi.

İyi güzel de şimdi namustan bahsetmek Kemal Kılıçdaroğlu’na mı kaldı. Kendisinden önceki genel başkan bir seks kaseti sonucu istifa ettirilip kendisi o seks kasetin üstüne gelip oturmadı mı?

CHP 2019 Yerel seçimler sonrası kazandığı belediyelerin çoğunda taciz, tecavüz olayları yaşanmadı mı? Kemal Kılıçdaroğlu AK Parti ve özellikle de Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ailesine onca iftira attığı mahkeme sonunda tazminata mahkum olduğu halde niye partisindeki taciz ve tecavüz olaylarıyla ilgili bir açıklama yapmıyor?

Hani bu Kemal Kılıçdaroğlu her fırsatta “-Benim adım Kemal, ben hesap uzmanıyım” deyip durmuyor mu? Mademki hesap uzmanıysa İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Adalar’daki faytonlardan kurtardığı atlardan 4 Kasım 2021 Perşembe günü itibarıyla üzerinde 18 ay geçmesine rağmen hala 978 atın akıbetini açıklamıyor.

1 Eylül 2010 Hasan Tosun imzasıyla yayımlanan haber şöyle:

“İktidara geldiğimizde soymayacağız, soydurmayacağız” diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisi, “SSK'daki yolsuzluklar”dan “Rahşan Affı” ile kurtuldu... 10 aylık torunu Duru, usulsüz şekilde sigorta ettirildi... 

14 yaşındaki oğlu Kerem, hem de ilköğretim öğrencisi iken sigorta ettirildi!.. Ne ilginçtir ki; Kerem'i “sigorta” ettiren Ekinciler Holding, Kerem'in ablaları Zeynep ve Azime'yi de sigorta ettirmiş, hem de “birer ay” çalışmış göstererek!.. Kılıçdaroğlu, bu işlerde bir “üçkâğıt” olup-olmadığını açıklamalı, ya da dürüstlük edebiyatını bırakmalı!

Yoksa bu Kemal Kılıçdaroğlu’nun hesap uzmanlığı ailesini böyle usulsüz olarak sigortalı gösterip erken emekli olması üzerine midir?

BİR DE BANA GÜLME! DİYORSUNUZ. ELİMDE GÜLMEDEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR. SELAM VE DUA İLE.