Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

KEMAL KILIÇDAROĞLU HELALLİK ALMAK İÇİN GEZİLERE BAŞLAYACAKMIŞ 14.11.2021 Pazar-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Esselamu Aleyküm Muhterem canlarım!

Kemal Kılıçdaroğlu son sosyal medyaya düşen bir videosunda milletten özür dilemek için memleket turuna çıkacağını söylemiş. Kemal Kılıçdaroğlu ve temsil ettiği CHP GABARI HER YÖNÜYLE YÜKSEK OLAN

BİR YÜKÜN ALTINDADIR. Ben 4 sene önce yazdığım bir makalede başlık olarak; “CHP BUNCA YÜKLE DAHA FAZLA YOLUNA DEVAM EDEMEZ” yazmıştım. Geldiğimiz noktada Kemal Kılıçdaroğlu bir fil'in zücaciye dükkânına girip yaptığı tahribattan daha büyüğünü toplumun bütün katmanlarına yaptıktan sonra şimdi de kalkmış milletten özür dilemek için gezilere çıkacakmış.

Gabarı her yönüyle çok yüksek olan CHP adına özür dileyip helallik almak için Türkiye’yi gezeceğini söylemesi üzerine şimdi birçok insan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ne yapacağı ile ilgili TIR dolusu değil TREN KATARI DOLUSU nasihat verip duruyorlar. Tabii ki bu nasihatler Kemal Kılıçdaroğlu için oldukça önemli olacaklardır.Esas önemli olan CHP’nin geçmişte zulüm ve işkence yaptığı toplum kesimleri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapacağı HELALEŞMEYİ KABUL EDECKLER Mİ?

Bana soracak olursanız ben kesinlikle helal etmem. Çünkü Benim oğlum Liseyi bitirip Üniversite imtihana girdiğinde 336 Puan almıştı. Öğrencim 337 Puan almıştı. Öğrencim Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıb Fakültesini kazandı. Okuyup doktor oldu. Benim oğlum ise Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İletişim fakültesini kazandı. Okulu bitirdi ama devlet dairesinde görev alamadı. Oğlum Kemal Kılıçdaroğlu’nun helallik dilemesinde hakkını helal etse bile ben hakkımı helal etmem.

Kemal Kılıçdaroğlu milletten özür dilemek için herhalde kendi adına özür dileyecek değil. Milletten özür dileyerek helallik alacaksa CHP’nin tüzel kişiliği olarak bunları yapacaktır. Çünkü CHP'liler her fırsatta Cumhuriyeti kuran irade olduklarını söylediklerine göre CHP'nin kurulduğu günden beri bu milletin toprağını meccanen satmasından tutun da Osmanlı ailesine reva gördükleri zulümden Kur'an-ı Kerim okumayı yasaklamadan Ezan-ı Muhammediye'yi Türkçeye çevirmeye, kütüphanelerimizdeki milyonlarca el yazması eseri odun fiyatına ekmek pişirmek fırıncılara odun fiyatına verilmesinden tutun şapka giymedi diye on binlerce insanın idam edilmesin kadar ki milletimize yaptıkları sayısız Zulümler için de özür dileyip helallik alması gerekir.

Başta Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Afganistan, Pakistan, Suriye, Irak, Fas Tunus, Cezayir, Endonezya, Malezya ve diğer ülkelerde Kurtuluş savaşı için Osmanlıya gönderilip daha sonra artan paralarla kurulan İş Bankasının hisselerini kameraların önünde Hazineye teslim edip imzaladıktan sonra o ülke insanı olup bizde Muhacir olarak yaşayanlardan ve milletimizden özür dileyecek.

Daha sonra Osmanlı ailesinin sigara tabağını bile götürmediği Dolmabahçe ve diğer saraylarda yağmaladıkları her biri birer şaheser olan hazineleri getirtip Maliye Bakanlığı yetkililerine teslim ettiklerine dair imzaladıkları belgeyi ekranda birkaç gün arayla milletimize gösterdikten sonra helallik alacaklar.

Sonra Dersim katliamında resmi rakamlara göre resmi rakamlara göre 13 bin 806 kişinin suçsuz yere katledildiğini yazmaktadır. Başta Seyyid Rıza olmak üzere ailelere önce tazminatlarını daha sonra özür dileyecek.

Daha sonra CHP'nin boş yere idam ettirdikleri arasında Başta Rahmetli Şehid Adnan Menderes, Şehid Hasan Polatkan, Şehid Farın Rüştü Zorlu'nun ailelerinde ekran karşısında özür dileyip idam edilenlerin ailelerinde ki varislerine tazminat ödedikten sonra özür dileyecekler.

Yıl 1946 Rusya idaresi krallıktan Komünizme dönmüş. 146 Azeri Türkü Sınırdan kaçarak Türkiye’ye gelip sığınmışlar. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği idaresi kaçan Azeri 1465 Vatandaşın iadesini istemiş. İade etmemek için bunca kişi zamanın CHP 2 numaralı İsmi İsmet İnönü’ye ricaya gitmişler ama İnönü ricaları kabul etmeyip 146 Azeri Türkü göndermiş. Sovyet askerleri köprünün Rus tarafına geçen 146 kişiyi oradan kurşuna düzmüş. Şimdi Kemal Kılıçdaroğlu Azerbaycan’a gidip 146 kişinin ailelerini bulup onlara tazminat ödedikten sonra helallik istemesi gerekir.

Daha sonra 12 Mart 1971 Muhtırası, 12 Eylül 1980 İhtilalı, 28 Şubat 1997 Postmeden darbesi 27 Nisan 2007 E- Muhtırası, 367 krizi, 15 Temmuz 2016 Cuma günü ülkemizi işgale yeltenen Fetö silahlı terör örgütüne destek verdiğini açıklayıp ekranların önünde defalarca özür dileyecekler.

Yıllarca milletin örfüyle âdetiyle diniyle diyanetiyle uğraşıp yüz binlerce kızımızın eğitim hakkından mahrum bıraktıkları için CHP'nin bütün yöneticileri eğitimde mahrum bıraktıkları kadın ve kızlarımızı tek tek arayarak bulup tazminatlarını verdikten sonra özür dileyecekler.

Arkasında da başta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere hangi CHP'lilerin haksız olarak zimmetine geçirdikleri paraları faiziyle birlikte Hazineye ödedikten sonra özür dileyip helallik isteyecekler.

Nuri Demirağ, Vecihi Hürkuş ve Nuri Killigil'in savunma sanayi için yaptıkları uçak fabrikalarını ve silah imalathanelerini nasıl bombaladıklarını açıklayıp adı geçen bu Şehid ailelerinin varislerine tazminat ödedikten sonra özür dileyip helallik alacaklar.

Bu milletin On binlerce cami ve mescitlerinden kimisini ahır, kimisini cezaevi, kimisini CHP binasına, kimisini samanlık, kimisini nalbant dükkânı, kimisini kumarhane ve meyhane yaptılar. Adı geçen cami ve mescitlerin kaydı Vakıflar genel müdürlüğünden bulunup tekrar eski haline çevrildikten sonra milletimizden özür dileyip helallik alacaklar.

Daha sonra yalan ve iftira atarak karalamaya çalıştığı insanlardan da özür dileyip helallik alması gerekir. Bu konuda başta Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ailesi olmak üzere televizyon ekranlarında özür dilemesi lazım.

CHP'nin bu ve benzeri daha bu millete yaptıkları zulüm ve işkencelerden özür diledikleri takdirde özür dileyip helallik alırlarsa belki olur.

CHP'nin ve özellikle Kemal Kılıçdaroğlu'nun başında Genel Müdür olduğu SSK’yı nasıl batırdığını Savaş Ay yaptığı bir televizyon programında canlı olarak milletin gözünün önüne sermişti. Bu videoyu izlemeyi ihmal etmeyin. Yoksa Kemal Kılıçdaroğlu’nun helallik istemesi rezil herif Lütfi Türkkan’ın özrü gibi olmasın. SELAM VE DUA İLE.(DEVAMI VAR)